هشت هزار بلیت به بازی شهرداری ماهشهر و پرسپولیس اختصاص یافت

 رییس هیات فوتبال ماهشهر گفت: دیدار تیم‌های فوتبال شهرداری ماهشهر و پرسپولیس در چارچوب جام حذفی در حالی برگزار می شود که برای تماشای این دیدار هشت هزار بلیت در نظر گرفته شده‌است.

 به گزارش اهوازنوین، منوچهر حیاتی اظهار داشت: فروش بلیت بازی بین تیم‌های فوتبال شهرداری ماهشهر و پرسپولیس از  صبح فردا دوشنبه دوم دی ماه آغاز می شود و علاقه مندان می توانند نسبت به تهیه بلیت اقدام کنند.

رییس هیات فوتبال شهرستان ماهشهر افزود: بلیت این بازی به صورت کاغذی و به قیمت یکصد هزار ریال درب استادیوم تختی آبادان فروخته می شود. همچنین از سوی باشگاه شهرداری، ۱۰ دستگاه اتوبوس برای انتقال هواداران از ماهشهر به آبادان تامین شده است.

وی ادامه داد: روزگذشته نشست شورای تامین در خصوص بازی تیم های شهرداری و پرسپولیس در آبادان برگزار و تفکیک وظایف شد تا این دیدار در آرامش کامل انجام شود.

حیاتی در خصوص اختصاص صندلی های ورزشگاه به تماشاگران ۲ تیم گفت: با توجه به این که رقابت های جام حذفی تک بازی است برابر مصوبه شورای تامین ظرفیت سکوهای ورزشگاه تختی آبادان به طور مساوی در اختیار هواداران ۲ تیم قرار می گیرد.

نایب رییس هیات فوتبال خوزستان ادامه داد: بر اساس میزان و گنجایش ورزشگاه تختی آبادان،  هشت هزار بلیت برای این بازی تپیش بینی شده است اما اگر استقبال هواداران تیم شهرداری ماهشهر کم بود سهم بیشتری به هواداران تیم پرسپولیس اختصاص می یابد.

وی افزود: مسئولیت این دیدار با توجه به اینکه در آبادان برگزار می شود برعهده هیات فوتبال این شهرستان بوده و ما با آنها همکاری لازم را داریم. قطعا آنها به دلیل داشتن استادیوم استاندارد و مناسب، تجربه اینگونه بازی ها را دارند هر چند ما در لیگ یک سال ها حضور داشتیم اما پرسپولیس تیم بزرگی بوده و بازی های این تیم شرایط خاص خودش را دارد.

حیاتی گفت: حضور تیم دسته دومی شهرداری ماهشهر تا مرحله یک چهارم نهایی رقابت های جام حذفی برای ما یک نوع قهرمانی است و در صورت برد یا باخت، برنده واقعی مسابقه تیم شهرداری ماهشهر است لذا انتظار داریم تیم ما بازی خوبی ارائه داده و نشان دهد که در مقابل تیم های بزرگ حرفی برای گفتن داریم.

به گزارش اهوازنوین دیدار تیم های شهرداری ماهشهر و پرسپولیس در مرحله یک چهارم نهایی جام حذفی به دلیل نامناسب بودن و رزشگاه ماهشهر به آبادان منتقل شد، این دیدار از ساعت ۱۵ روز دوشنبه ۲ دی ماه در ورزشگاه تختی آبادان آغاز می شود .

/منبع ایرنا

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x