رونمایی از پوستر دومین جایزه ادبی دانشجویی اهواز

 پوستر «دومین جایزه ادبی دانشجویی اهواز» با حضور جمعی از مسئولان دانشگاه شهید چمران اهواز دانشجویان، در تالار شهید مطهری دانشکده علوم رونمایی شد.

دومین جایزه ادبی دانشجویی اهواز در دو بخش شعر (آزاد و کلاسیک) و داستان کوتاه، اسفندماه سال جاری با مشارکت دانشگاه‌های سراسر کشور اعم از دولتی، آزاد، پیام‌نور، علمی کاربردی و غیرانتفاعی در کلیه مقاطع تحصیلی، به میزبانی دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار می‌شود.

دانشگاهیان علاقه‌مند به شرکت در این رویداد می‌توانند آثار خود را تا پایان دی‌ماه امسال به نشانی الکترونیک adabiahvaz۹۸@gmail.com ارسال کنند. همچنین نشانی http://b۲n.ir/۹۱۱۴۳۹ به منظور دریافت فراخوان و فرم شرکت در دومین جایزه ادبی دانشجویی اهواز، در اختیار متقاضیان قرار دارد.

به گزارش اهوازنوین، دومین جایزه ادبی دانشجویی اهواز به کوشش معاونت فرهنگی و اجتماعی دانشگاه شهید چمران اهواز با همکاری اداره‌کل فرهنگی و اجتماعی وزارت علوم، تحقیقات و فناوری، کانون ادبی، انجمن علمی دانشجویی زبان و ادبیات فارسی و انجمن ترویج زبان و ادب فارسی ایران (شعبه خوزستان) با هدف شناسایی، تشویق و تقویت استعدادهای ادبی دانشجویان دانشگاه‌های سراسر کشور برگزار خواهد شد.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x