• سه‌شنبه / 17 دسامبر 2019 / 14:29
  • دسته‌بندی: تیتر اول
  • کد خبر: 98092686583
  • خبرنگار : 2

اهواز را آب برد، مدیران و نمایندگان ناکارامد را خواب

شب گذشته بعد از سه ساعت باران تردد مردم در سطح شهر اهواز عملا فلج شد.

سیستم شبکه فاضلاب اهواز آنقدر فرسوده است که فرقی نمی کند در کدام گوشه و کنار شهر باشیم با گذشت یک ساعت از شروع بارندگی، شهر تبدیل به دریاچه ای از آب و فاضلاب میشود و ناغافل بوی نامطبوع حال شهروندان را دگرگون میکند.

خدا می داند شب گذشته چه تعداد خانه های مناطق بالا و پایین سطح پایین شهر دچار ابگرفتگی شدند و چه تعداد خودرو در مسیر خاموش و خسارت دیدند.

در خصوص بحران شب گذشته چند نکته را باید توجه کنیم:

اولاً: مشکلات خوزستان من جمله بحران شدید ابگرفتگی صرفا حاصل عملکرد مدیران ناکارامد آبفا نیست بلکه نتیجه چهار سال عملکرد ضعیف نمایندگان بی کفایت نیز هست شاید اگر نمایندگان خوزستان همانند نمایندگان اصفهان پیگیر مطالبات خوزستان از دولت بودند اوضاع امروز خوزستان با ۴ سال گذشته تفاوتی داشت،پس یادمان نرود وضعیت موجود حاصل انتخاب خودمان است و انتخابات مجلس نزدیک است و اشتباهمان را تکرار نکنیم.

ثانیاً این مساله پیش پا افتاده را هر شهروندی با هر سطح علمی متوجه است که مشکلات ابفا اهواز و خوزستان با تغییر مدیران ضعیف تر از یکدیگر حل نمیشود.این نکته را استاندار خوزستان نیز در نظر داشته باشد.

ثالثاً وقتی دستور بالاترین مقام کشور مبنی بر اصلاح سیستم فاضلاب شهر چند ماه است بر زمین مانده؛ یعنی دیگر حرف از مدیر ناکارامد نیست؛ بلکه چیزی فراتر از این حرفهاست و باید دادستان به عنوان مدعی العموم به ماجرای بی تفاوتی مدیران به حل بحران جدی خوزستان در اینده ورود کنند.

#معصومه_فتحعلی_پور

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x