نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی شمال خوزستان در دزفول گشایش یافت

 نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی شهرستان‌های دزفول، شوش و اندیمشک روز شنبه در دانشگاه صعتی جندی‌شاپور دزفول گشایش یافت.

 به گزارش اهوازنوین به نقل از ایرنا، مدیر پژوهشی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول در آیین آغاز به کار نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی شمال خوزستان  گفت: تمام شرکت‌ها، ادارات، دانشگاه‌ها و مراکز پژوهشی شهرستان‌های دزفول، شوش و اندیمشک نتایج پژوهش‌ها و دستاوردهای خود را در این نمایشگاه در معرض دید علاقمندان قرار داده‌اند.

نعمت طهماسبی افزود: نمایشگاه دستاوردهای پژوهشی شهرستان‌های شمال خوزستان از امروز شنبه تا چهارشنبه ۲۷  آذرماه از ساعت ۹ صبح تا ۱۶ عصر آماده بازدید علاقمندان است.

وی گفت: این نمایشگاه ۴۰ غرفه دارد که ۲۵ غرفه آن مربوط به شرکت‌ها و مراکز پژوهشی و آموزشی شهرستان‌های شمال خوزستان و ۱۵ غرفه مربوط به انجمن‌های علمی دانشگاه صنعتی جندی شاپور می‌باشند.

مدیر پژوهشی دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول افزود: آیین تجلیل از پژوهشگران برتر نیز ساعت ۱۰ روز چهارشنبه با حضور مسوولان سه شهرستان دزفول، اندیمشک و شوش در دانشگاه صنعتی جندی شاپور دزفول برگزار می‌شود.

۲۵ آذرماه در تقویم جمهوری اسلامی به نام روز پژوهش نامگذاری شده و وزارت علوم شعار امسال هفته پژوهش را “پژوهش اثربخش، فناوری ارزش آفرین و رونق تولید”  نامگذاری کرده است.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x