• جمعه / 13 دسامبر 2019 / 10:58
  • دسته‌بندی: خبر ویژه
  • کد خبر: 98092262740
  • خبرنگار : 5

همزمان با آغاز بکار نمایشگاه صنعت نفت و حفاری خوزستان

شركت ملی حفاری ایران از پنج تجهیز و ابزار كاربردی در عملیات حفاری و دو كتاب رونمایی كرد

همزمان با آغاز بکار یازدهمین و هفدهمین نمایشگاه مشترک ساخت تجهیزات صنعت نفت و حفاری خوزستان شرکت ملی حفاری ایران از پنج تجهیز و ابزار کاربردی در عملیات حفاری و دو کتاب رونمایی کرد.

 
 
 

همزمان با آغاز بکار یازدهمین و هفدهمین نمایشگاه مشترک ساخت تجهیزات صنعت نفت  و حفاری خوزستان شرکت ملی حفاری ایران از پنج تجهیز و ابزار کاربردی در عملیات حفاری و دو کتاب رونمایی کرد.

به گزارش کمیته اطلاع رسانی نمایشگاه صنعت نفت و حفاری خوزستان در آیین رونمایی از این قطعات، تجهیزات، ابزار و کتاب ها مهندس فرخ علیخانی معاون مدیر عامل شرکت ملی نفت ایران در امور تولید، مهندس احمد محمدی مدیر عامل شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، مهندس سید عبداله موسوی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران و شماری از مدیران ارشد شرکت ملی نفت ایران،  تولید کنندگان، سازندگان و بازدید کنندگان حضور داشتند.

این تجهیزات و ابزار در نتیجه هم افزایی و همکاری مستمر میان متخصصان  شرکت ملی حفاری ایران، مراکز علمی و پژوهشی و شرکت های دانش بنیان تولید داخل شده  و نقش مهمی در فرآیند  عملیات حفاری و خدمات یکپارچه جانبی ایفا می کنند.

این تجهیزات و ابزار شامل  RTTS که  مجموعه ابزار درون چاهی است، یک نمونه لاینر پمپ سیال از قطعات پر مصرف در پمپ های سیال، پکینگ المنت برای جلوگیری از فوران، پالسر مثبت که در عملیات حفاری افقی و جهت دار کاربرد دارد و سیستم دیجیتال پمپ های سیال می باشند.

همچنین در این مراسم  کتاب کارنامه پژوهشی شرکت که از سوی مدیریت پژوهش،  فناوری و مهندسی ساخت تهیه و به چاپ رسیده است و کتاب مسئولیت های اجتماعی در مورد خدمات عام المنفعه که توسط روابط عمومی انتشار یافته رونمایی شد.

 

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x