اهواز میزبان نمایشگاه صنعت نفت و حفاری

یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری در محل نمایشگاه‌های دائمی استان خوزستان در اهواز افتتاح شد.

 

به گزارش اهوازنوین: این نمایشگاه که عصر جمعه ۲۲ آذرماه با حضور فرخ علیخانی معاون شرکت ملی نفت ایران در امور تولید، احمد محمدی مدیرعامل شرکت ملی مناطق نفت‌خیز جنوب، سیدعبدالله موسوی مدیرعامل شرکت ملی حفاری ایران آغاز به کار کرد تا روز دوشنبه ۲۵ آذرماه برپا است.

علاقه مندان می‌توانند در طول ایام برگزاری این نمایشگاه از ساعت ۹ تا ۱۷ با حضور در نمایشگاه بین‌المللی اهواز از آخرین دستاوردهای صنعت نفت و حفاری خوزستان بازدید کنند.

یازدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت نفت و هفدهمین نمایشگاه تخصصی ساخت تجهیزات صنعت حفاری خوزستان با همکاری شرکت ملی نفت ایران، شرکت ملی مناطق نفتخیز جنوب، شرکت ملی حفاری ایران و شرکت نمایشگاه‌های بین‌المللی خوزستان برپا شده است.

در این نمایشگاه ۲۶۰ شرکت از۱۰ استان کشور شامل خوزستان، تهران، فارس، اصفهان، آذربایجان شرقی، خراسان رضوی، مرکزی، چهارمحال و بختیاری، کرمانشاه و البرز حضور دارند که آخرین دستاوردها و توانمندی‌های خود در زمینه ساخت قطعات و تجهیزات صنعت نفت را به نمایش می‌گذارند.

بر اساس این گزارش، با توجه به اهمیت این رویداد اقتصادی تمامی فضای پوشیده و باز نمایشگاه از جمله سالن‌های کارون، امام رضا (ع)، خرمشهر و خلیج‌فارس به این نمایشگاه اختصاص یافته و علاوه بر غرفه اختصاصی شرکت ملی نفت ایران و شرکت‌های زیر مجموعه آن، انجمن‌های سازندگان تجهیزات صنعت نفت تهران، استان مرکزی و خوزستان، دانشگاه ها، مجموعه‌های علمی و پژوهشی، پارک‌های علم و فناوری و شرکت‌های دانش‌بنیان حضور دارند.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x