وجود کیک‌های حاوی قرص در مدارس خوزستان تکذیب شد

روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش خوزستان وجود کیک‌های حاوی قرص در مدارس خوزستان را تکذیب کرد

به گزارش اهوازنوین به نقل از تسنیم :چند روزی است که تعدادی تصویر مبنی بر وجود قرص در چند نمونه کیک در فضای مجازی دست‌به‌دست می‌شود که البته برخی از آن‌ها در استان سیستان و بلوچستان به تائید رسیده است.

اما از رو گذشته خبری با این عنوان که دانش آموزان مدرسه امام صادق در منطقه کوشک شهرستان اندیکا درون یک کیک قرص پیدا کردند.

این موضوع را از روابط عمومی اداره کل آموزش‌وپرورش خوزستان پیگیر شدیم و آن‌ها اعلام کردند که تاکنون گزارشی مبنی بر مشاهده قرص در کیک به این اداره کل ارسال نشده و درحال حاضر وجود کیک‌های حاوی قرص در مدارس خوزستان کاملاً تکذیب می‌شود.

روابط عمومی معاونت غذا و داروی خوزستان نیز در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم اعلام کرد که تاکنون گزارشی از سوی نهادهای مربوطه در خصوص مشاهده قرص درون انواع کیک با برندهای مختلف به دست این معاونت نرسیده. همچنین هیچگونه بخشنامه‌ای از سوی معاونت غذا و داروی خوزستان برای جلوگیری از فروش کیک‌های شرکتی و بهداشتی در مدارس استان صادر نشده است.

متأسفانه انتشار تصاویر کیک‌های حاوی قرص در مدارس سبب بروز نگرانی در خانواده‌های دانش آموزان شده که علاوه بر درخواست از مردم برای جلوگیری از انتشار شایعه در فضای مجازی، امیدواریم مسئولان هرچه سریع‌تر به عوامل این مسئله رسیدگی کنند.

انتهای پیام/۳۴۴/ ع

0/5 (0 Reviews)