خیابان های ایذه در زیر آب باران

 بارندگی‌های صبح امروز در ایذه موجب آب‌گرفتگی معابر شد و مشکلاتی را برای تردد مردم به وجود آورد.

به گزارش اهوازنوین،  بارش باران از روز جمعه در ایذه آغاز شده است و با قوت و ضعف تاکنون ادامه دارد، این بارش‌ها موجب تعطیلی مدارس در روز شنبه و صبح یکشنبه شد.

صبح امروز بارش رگباری باران و تگرگ در ایذه موجب آب‌گرفتگی اکثر خیابان‌های ایذه شد و تردد مردم را با مشکل مواجه کرد.

خیابان‌های شهید صدوقی در محله گنجشگیر، حافظ شمالی، حافظ جنوبی، محمد رسول‌الله (ص) عبدالمجید کیانی، سرقنات و چند نقطه دیگر شهر ایذه از جمله خیابان‌هایی بودند که شهروندان شاهد آب گرفتگی در آنها بودند.

تعطیلی دیرهنگام مدارس نوبت صبح شهر ایذه یکی از مواردی بود که انتقاد مردم را در پی داشت، اطلاعیه تعطیلی مدارس شهری ایذه ساعت ۷:۲۰ صبح یکشنبه صادر شد و این در حالی بود که بسیاری از خانواده‌ها به ناچار فرزندان خود را راهی مدرسه کرده بودند.

بارش ۴۵.۶ میلیمتری باران در ایذه

سرپرست اداره هواشناسی ایذه گفت: در ۲۴ ساعت گذشته ( ۹:۳۰ شنبه تا همین ساعت در روز یکشنبه) در شهرستان ایذه ۴۵.۶ میلیمتر باران باریده است و به این ترتیب آمار بارش ۴۸ ساعت اخیر ایذه به عدد ۸۸.۸ میلیمتر رسید.

مهدی اورکی تصریح کرد: بیشترین بارش باران ثبت شده در ایستگاه‌های باران‌سنجی ایذه در ۲۴ ساعت اخیر ۶۰ میلیمتر بوده است که در ۲ ایستگاه بخش سوسن و روستای سراک گزارش شده‌است.

وی تصریح کرد: ایستگاه باران‌سنجی روستای شیوند نیز در مدت مشابه عدد ۵۸ میلیمتر را به ثبت رسانده‌است.

بر اساس اعلام اداره کل هواشناسی خوزستان ، سامانه بارشی همراه با رعد و برق و وزش باد تا اوایل روز دوشنبه بر استان حاکم است.

بارش باران و برف ( در شمال خوزستان) از روز جمعه گذشته در خوزستان آغاز شده است.

.منبع ایرنا

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x