فرماندار:

داوطلبین انتخابات در روزهای ابتدایی ثبت‌نام کنند/ثبت‌نام تاکنون یک نفر در اهواز

فرماندار اهواز با اشاره به ثبت‌نام تاکنون یک نفر در انتخابات مجلس شورای اسلامی، گفت: زمانی که داوطلب ثبت‌نام می‌کند، اطلاعات آن به صورت آنلاین به هیات نظارت، وزارت کشور و ستاد انتخابات مرکزی اعلام می‌شود و در همین لحظه نیز به ارگان‌های چهارگانه برای استعلام ارسال خواهد شد.

 به گزارش اهوازنوین، جمال عالمی‌نیسی امروز (دهم آذرماه) با حضور در حوزه مرکزی ثبت‌نام نامزدهای انتخاباتی دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی، اظهار کرد: بر اساس برنامه زمان‌بندی اعلام شده، امروز با دستور وزیر کشور و بر اساس مفاد ماده ۴۵، ثبت‌نام از کاندیداها آغاز شد.

وی افزود: از امروز (دهم آذرماه) به مدت شش روز از ساعت ۸ صبح تا ۱۸ بعدازظهر ثبت‌نام از داوطلبین انجام می‌شود.

فرماندار اهواز بیان کرد: اهواز به عنوان مرکز حوزه انتخابی اهواز، باوی، کارون و حمیدیه است و در اهواز نیز تاکنون یک نفر ثبت‌نام کرده است.

وی با بیان این‌که از داوطلبان علاقه‌مند به شرکت در انتخابات دوره یازدهم مجلس شورای اسلامی درخواست داریم برای ثبت‌نام در همان روزهای ابتدایی اقدام کنند، گفت: داوطلبین باید اصل مدارک خود را به همراه داشته باشند و خواهش‌مان این است که از آوردن همراه نیز خودداری کنند.

عالمی‌نیسی خاطر نشان کرد: با توجه به این‌که ثبت‌نام تنها در مرکز حوزه انتخابی انجام می‌شود، در حوزه‌های فرعی ما یعنی شهرستان کارون، حمیدیه و باوی ثبت‌نام صورت نمی‌گیرد. فرآیند ثبت‌نام نیز کاملا الکترونیکی است؛ فرآیند انتخابات به استثنای رأی‌گیری و شمارش آراء، همگی حالت الکترونیکی دارند.

وی تاکید کرد: با توجه به این‌که ثبت‌نام از داوطلبین از ساعت ۸ صبح تا ساعت ۱۸ روزهای دهم تا شانزدهم آذرماه انجام می‌شود، داوطلبان در هر ساعتی از ساعت‌های مشخص شده می‌توانند برای ثبت‌نام اقدام کنند.

فرماندار اهواز درباره چگونگی احراز صلاحیت داوطلبان نیز گفت: زمانی که داوطلب ثبت‌نام می‌کند، اطلاعات آن‌ به صورت آنلاین به هیات نظارت، وزارت کشور و ستاد انتخابات مرکزی اعلام می‌شود و در همین لحظه نیز به ارگان‌های چهارگانه برای استعلام ارسال خواهد شد. تمام کارها به صورت آنلاین صورت می‌گیرد.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x