کاپیتان تیم:

امیدوارم مشکلات مالی باعث نابودی نفت آبادان نشود

 کاپیتان تیم فوتبال نفت آبادان گفت: تیم ما از نظر فوتبالی خیلی خوب است و امیدوارم مشکلات مالی باعث نشود که نفت آبادان نابود شود.

 به گزارش اهواز نوین به نقل از ایسنا، مسلم مجدمی در خصوص پیروزی این تیم برابر شهر خودرو، صدرنشین لیگ برتر، اظهارکرد: بازی را خیلی خوب شروع کردیم زیرا آقای اسکوچیچ، حریف را خیلی خوب آنالیز کرده بود و تقریبا آن چه را از ما خواسته بود در زمین اجرا کردیم.

وی بیان کرد: شهر خودرو تیم خیلی خوبی است و با شایستگی صدرنشین است. در نیمه اول دیدار با این تیم، سه چهار موقعیت خوب گلزنی داشتیم که تنها از یکی از این فرصت‌ها بهره بردیم و به گل رسیدیم. در نیمه دوم از گلی که زده بودیم، دفاع کردیم زیرا شهرخودرو در زمین خود بازی می‌کرد و فشار می‌آورد.

این بازیکن تیم فوتبال نفت آبادان با اشاره به شکست تیمش در لیگ برتر برابر استقلال تهران و خداحافظی از جام حذفی با قبول شکست برابر پرسپولیس، گفت: می‌دانستیم که همه از این دو شکست بد ناراحت هستند. با برد برابر شهر خودرو نیز ثابت کردیم که آن شکست سنگین برابر استقلال تهران، استثناء، بدشانسی و اتفاق فوتبالی بود. تیم خوبی داریم و امیدوارم در ادامه لیگ نیز همین روند را ادامه دهیم.

وی درباره همدلی در این تیم با وجود این که هنوز بازیکنان دریافتی از باشگاه نداشته‌اند نیز عنوان کرد: هیچ پولی دریافت نکرده‌ایم ولی قول داده‌اند که طی دو سه روز آینده این مشکل حل شود. امیدوارم شرایط مالی بهتر شود. تمام بازیکنان، کادرفنی و دیگر عوامل تیم با یکدیگر همدل و خوب هستند. همه به دنبال یک هدف که همان موفقیت نفت آبادان و خوشحالی مردم است، هستیم.

مجدمی تصریح کرد: امیدوارم مشکلات مالی هر چه سریع‌تر حل شود زیرا تیم خوبی داریم و حتی می‌تواند بهتر از این هم شود. امیدوارم مشکلات مالی باعث نشود که نفت آبادان نابود شود. ان‌شاءالله مشکلات رفع شود تا همین روند خوب را ادامه دهیم.

وی با بیان این که مردم خوزستان می‌توانند روزهای خوب نفت آبادان را ببینند، گفت: تیم ما واقعا خوب است و بیشتر بازیکنان‌مان نیز بومی هستند. نفت آبادان از نظر فوتبالی خیلی خوب است. در بازی با پرسپولیس در جام حذفی اگر از فرصت‌های‌مان استفاده می‌کردیم، فکر نمی‌کنم حذف می‌شدیم. امسال می‌توانیم با حمایت مسئولان و مردم که همیشه حامی ما بوده‌اند، به نتایج خوبی برسیم.

این بازیکن نفت آبادان با اشاره به حضور هواداران در ورزشگاه مشهد نیز گفت: در دیدار با شهرخودرو، هواداران حمایت خیلی خوبی از ما داشتند که از آن‌ها تشکر می‌کنم. آبادانی‌ها همیشه در هر شهری که بازی کرده‌ایم به ورزشگاه آمده‌اند و حمایت کرده‌اند. ما هم برای شادی دل آن‌ها بازی می‌کنیم و امیدوارم با نتایج خوب، جواب حمایت آن‌ها را بدهیم.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x