• دوشنبه / 11 نوامبر 2019 / 18:13
  • دسته‌بندی: تیتر اول
  • کد خبر: 98082068596
  • خبرنگار : 2

پدر شاعر متوفی: دود شایعه ها به چشم شایعه پراکنی برمی گردد

لفته حیدری، از بزرگان طایفه حیادر اظهار داشت: ما از کسی انتظار نداریم برای مان در بابت فوت فرزندمان یزله بخواند، بسیاری از کسانی که در مراسم تشییع حضور دارند غریبه هستند، سودی از یزله خواندن ها عایدمان نمی شود.

 

به گزارش اهوازنوین، حیدری در رابطه با شایعه های صورت گرفته در فضای مجازی عنوان داشت: شایعه های بسیاری ساختند اما دود شایعه ها به چشم شایعه پراکنان باز می گردد در عین حال توجهی به شایعات نداریم، باز تأکید می کنیم که پسرمان براثر سکته قلبی فوت کرد.

🔹 پدر متوفی حسن حیدری، شاعر متوفی بیان اینکه ما به کسی نگفتیم در مراسم تدفین حاضرمان شود، افزود: می خواهیم تشییع جنازه را انجام بدهیم اما به علت حضور افراد غریبه تاکنون انجام ندادیم و گرنه زودتر از اینها صورت می گرفت.

🔹حیدری گفت: می خواهیم در سکوت کامل و بدون هیچگونه حاشیه سازی مراسم تدفین را انجام بدهیم، زمان و مکان تشییع را به کسی اعلام نکردیم.
وی با بیان اینکه ۸ سال در جبهه های حق علیه باطل حضور پیدا کردم، تصریح کرد: یکی از برادرهایم جزو سپاه پاسداران است، ما به انقلاب تعلق خاطره داشته و از انقلابیون هستیم.

🔹حیدری بیان داشت: ما حاضران را نمی شناسیم، آنها برای خودشان یزله و شعر می خوانند به حضرت ابوالفضل قسم آنها را نمی شناسیم، عکس ها و اشعار فرزندمان را افراد غریبه بر در و دیوارها نصب کردند.

🔹وی با بیان اینکه به دنبال دوری از هر گونه حاشیه پردازی هستیم، خاطرنشان کرد: فرزندم در بین دستانم حدود ساعت ۲ ظهر و براثر سکته قلبی فوت کرد، بلافاصله به بیمارستان سینا منتقل کردیم که در آنجا گفتند ۱۰ دقیقه ای می شود فوت کرده است.

🔹حیدری ادامه داد: با این حال پرسنل بیمارستان کارهای اولیه از قبیل فعالیت های مورد نیاز برای احیای قلبی را انجام دادند که تا حدودی سطح هوشیاری بالا رفت و بلافاصله به ccu منتقل شد اما در نهایت حدود ساعت ۱۴:۳۰ یا ۱۵ جان به جان آفرین تسلیم کرد.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x