سرپرست تیم:

باشگاه فولاد به جادوگری اعتقاد ندارد

 سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان در واکنش به شائبه‌ انجام جادو از سوی تدارکات این تیم در بازی با پرسپولیس، گفت: روح‌مان هم از این موضوع خبر ندارد زیرا باشگاه فولاد اصلا به جادو و جادوگری اعتقاد ندارد.

 به گزارش اهواز نوین به نقل از ایسنا، اسماعیل حاجی‌زاده، در خصوص شائبه‌ انجام جادو از سوی تدارکات این تیم در بازی با پرسپولیس، اظهارکرد: روح‌مان هم از این موضوع خبر ندارد زیرا باشگاه فولاد اصلا به جادو و جادوگری اعتقاد ندارد. سوال من این است، مگر تاکنون کسی هم با جادوگری به نتیجه رسیده است؟ ما تنها به مقوله فوتبال پاک فکر می‌کنیم و کاری به حواشی نداریم.

وی درباره بازی نیز گفت: بازی خوبی انجام دادیم ولی فرصت‌هایمان به گل تبدیل نشدند. مقابل تیمی بازی کردیم که هشت ملی‌پوش دارد و برای سه بار متوالی قهرمان لیگ برتر ایران شده است. پس دوستانی که از فولاد انتقاد می‌کنند باید بدانند حریف روز گذشته فولاد چه تیمی بود. در این دیدار تمام تلاش‌مان را برای رسیدن به گل انجام دادیم ولی متاسفانه آن پنالتی زود هنگام تمرکز تیم را به هم ریخت.

سرپرست تیم فوتبال فولاد خوزستان تاکید کرد: من به آینده فولاد خوشبین هستم و مطمئنم که این تیم با انگیزه‌ای که دارد می‌تواند در رده‌های بالایی جدول قرار بگیرد. باید به تیم برای این‌که خود را ثابت کند، فرصت داد.

وی با قدردانی از هواداران فولاد، عنوان کرد: واقعا نمی‌دانم در مورد این هوادار فهیم و باغیرت چه بگویم. تاکنون چنین جوی را ندیده بودم و برای اولین بار بود که در بازی با یکی از تیم‌های تهرانی، ۹۰ درصد ورزشگاه کاملا در اختیار هواداران تیم خوزستان قرار می‌گرفت. دست تک تک آن‌ها را می‌بوسم و امیدوارم در ادامه مسیر با نتایج خوبی که به دست می آوریم، دل آن‌ها را شاد کنیم.

حاجی‌زاده بیان کرد: آقای آذری از روزی که کار خود را در باشگاه فولاد آغاز کرده است، سخت کار می‌کند و توانسته اقدامات خوبی انجام دهد که جا دارد از او قدردانی کنم. نکونام نیز مربی جوان و آینده‌داری است و واقعا برای رسیدن فولاد به رده‌های بالای جدول با تمام توان کار می‌کند.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x