تماشای دیدار فولاد – پرسپولیس رایگان نیست

مدیررسانه تیم فوتبال فولاد خوزستان با تاکید بر این‌که تماشای دیدار فولاد – پرسپولیس رایگان نیست، گفت: هواداران به شایعات توجه نکنند.

به گزارش اهواز نوین به نقل از ایسنا در گفت و گو با محسن قبایی، در پاسخ به این سوال که گفته می‌شود هواداران تنها با در دست داشتن کارت ملی می‌توانند برای تماشای بازی امروزِ فولاد و پرسپولیس وارد ورزشگاه شوند، اظهارکرد: این موضوع اصلا درست نیست و هواداران برای ورود به ورزشگاه حتما باید پرینت بلیت الکترونیک و کارت ملی را داشته باشند، در غیر این صورت از ورود آن‌ها به ورزشگاه جلوگیری می‌شود.

مدیررسانه تیم فوتبال فولاد خوزستان با تاکید بر این‌که تماشای این دیدار رایگان نیست، گفت: هواداران به شایعات توجه نکنند. بلیت فروشی الکترونیک نیز تا لحظه آغاز بازی که ساعت ۱۷:۴۵ است، از طریق سایت باشگاه ادامه خواهد داشت.

وی در پایان با بیان این‌که درب‌های ورزشگاه از ساعت ۱۴:۳۰ به روی هواداران باز شده است، ادامه داد: امیدواریم هواداران فولاد با تهیه بلیت و حضور در ورزشگاه از تیم محبوب خود حمایت کنند. فولاد همیشه به هواداران خود نیاز دارد و ان‌شاءالله با حمایت‌آن‌ها بتوانیم یک بازی خوب را تقدیم مردم خوزستان کنیم.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x