مسیر راهپیمایی ۱۳ آبان در اهواز مشخص شد

جلسه ستاد گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی صبح چهارشنبه در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خوزستان برگزار شد.

به گزارش اهوازنوین”جلسه ستاد گرامیداشت یوم الله ۱۳ آبان روز ملی مبارزه با استکبار جهانی صبح چهارشنبه در شورای هماهنگی تبلیغات اسلامی استان خوزستان برگزار شد.

در این جلسه حجت الاسلام و المسلمین اقبال مهدوی راد مسئول اجرای مراسم راهپیمایی روز ۱۳ آبان اظهار کرد : ۱۳ آبان نقطه عطفی در شروع انقلاب اسلامی و پیروزی و استمرار آن است.

وی با اشاره به اینکه دستورالعمل ۱۳ آبان ماه به نهادهای مربوطه استان خوزستان ارسال شده گفت : راهپیمایی روز مبارزه با استکبار جهانی دوشنبه ۱۳ آبان ماه همزمان با نقاط مختلف کشور ایران با حضور اقشار مختلف مردم از میدان شهدا ساعت ۹ صبح آغاز می شود.

مهدوی راد افزود : تهیه اقلام لازم مانند پرچم ملی، تراکت ها با رعایت استفاده نکردن از اسامی جلاله برای حفظ احترام، در دستور کار قرار گرفته است.

وی درخصوص تبلیغات راهپیمایی ۱۳ آبان اضافه کرد: امسال نیز مثل سال های گذشته مقدمات لازم برای حضور همه مردم در این راهپیمایی فراهم میشود، تا به همت حوزه‌های علمیه، نهادها و ارگان‌های فرهنگی تبلیغی این مراسم چهره مردمی به خود بگیرد.

مهدوی راد در ادامه با دعوت همگان برای حضور گسترده در راهپیمایی یوم‌الله ۱۳ آبان اهواز بیان کرد: سردار غلامحسین غیب پرور جانشین فرماندهی کل سپاه در قرارگاه امام علی (ع) در این مراسم سخنرانی می کند.

وی ضمن تاکید بر لزوم هماهنگی و تعامل کلیه ادارات و سازمان های دولتی در راستای انجام زیرساخت های لازم برای حضور پرشور مردم در صحنه، گفت: مردم استان خوزستان از بدو پیروزی انقلاب اسلامی حامی و همراه انقلاب و نظام بوده و تاکنون در تمامی مراسم های راهپیمایی نیز حضوری باشکوه داشته اند.

لازم به ذکر است به دلیل معارفه مدیر کل آموزش و پرورش، مسئولی از این اداره در جلسه حضور نداشت.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of