کشف ۹۵ درصد سرقت‌های خُرد در پایانه چذابه/ ۱۷ سارق دستگیر شده‌اند

رئیس قرارگاه انتظامی اربعین در چذابه گفت: ۹۵ درصد سرقت‌های خُرد در محدوده زمانی ۲۰ روز قبل از اربعین حسینی، در پایانه مرزی چذابه کشف و ۱۷ سارق دستگیر شدند.

به گزارش اهوازنوین ؛ محمد سعید یاری رئیس قرارگاه انتظامی اربعین در مرز چذابه امشب  با اشاره به اقدامات پلیس در پایانه  مرزی چذابه به منظور پیشگیری از سرقت، اظهار کرد: استقرار ۵ ایستگاه در پارکینگ ها، مواکب و توقف گاه‌های جمعیتی و نیز نصب ۹ دستگاه دوربین برای پایش تصویری از جمله اقدامات پلیس است.

وی افزود: از ابتدای ماه صفر تا کنون بیش از ۶۰۰ هزار زائر از مرز چذابه تردد داشته‌اند که این میزان نسبت به مدت مشابه سال گذشته ۹۵ درصد رشد را نشان می‌دهد.

رئیس قرارگاه انتظامی اربعین در مرز چذابه عنوان کرد: بیش از ۱۳۶ هزار خودرو وارد مرز چذابه شدند که از این تعداد حدود ۳۵ هزار خودرو توقف بیش از ۴۸ ساعته داشتند.

یاری گفت: در محدوده زمانی ۲۰ روز مانده تا روز اربعین، با فعال کردن گشت‌های نامحسوس پلیس و نیز رصد اطلاعاتی ۱۷  سارق خرد دستگیر شدند که متهمان در تحقیقات پلیسی به ۳۷ فقره انواع سرقت اعتراف کردند.

وی افزود:  طی این مدت با اشراف اطلاعاتی پلیس، ۹۵ درصد سرقت‌های انجام شده کشف و اموال مسروقه با هماهنگی قضائی مسترد خواهند شد.

یاری بیان کرد: نیروی انتظامی به منظور تامین امنیت زائران و آسان کردن تردد آن‌ها تمام نیروها و تجهیزات مورد نیاز را تا بازگشت آخرین زائر به کشور به کارگرفته است.

 انتهای پیام/

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x