تردد بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از مرزهای خوزستان

مدیرکل راهداری و حمل‌ونقل جاده‌ای خوزستان از تردد بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر از ابتدا ماه محرم تاکنون از گذرگاه‌های مرزی خوزستان به‌منظور زیارت عتبات عالیات خبر داد.

غلام عباس بهرامی نیا مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای استان خوزستان اظهار کرد: آمار تردد زائران از گذرگاه‌های مرزی خوزستان از اول ماه محرم تاکنون بیش از ۲ میلیون و ۴۰۰ هزار نفر بوده است که از این میزان، تردد در مرز شلمچه یک‌میلیون و ۷۹۰ هزار نفر و در مرز چذابه تردد، ۶۲۰ هزار نفر بوده است.

وی افزود: از اول ماه محرم تاکنون از مرز شلمچه بیش از یک‌میلیون و ۷۹۰ هزار نفر تردد کرده‌اند که این میزان شامل تردد یک‌میلیون و ۳۵۰هزار ایرانی و ۴۳۸هزار و ۶۸۱ خارجی بوده است.

بهرامی نیا ادامه داد: در این مدت از میان این تعداد تردد زائران در شلمچه، ۷۷۹ هزار و ۹۶۳ زائر ایرانی خارج و ۵۷۴ هزار و ۱۴۸ زائر ایرانی واردشده‌اند و همچنین خروج ۲۸۰ هزار و ۱۱۳ زائر اتباع خارجی و ورود ۱۵۸ هزار و ۵۶۸ تبعه خارجی به ثبت رسید.

وی تصریح کرد: از اول ماه محرم تاکنون از مرز چذابه بیش از ۶۲۰ هزار و ۶۳۰ نفر تردد داشته‌اند که این میزان شامل تردد ۵۷۱ هزار و ۵۰۰ ایرانی و ۴۹هزار و ۱۳۰ خارجی بوده است.

مدیرکل راهداری و حمل نقل جاده‌ای استان خوزستان عنوان کرد: در این مدت از میان این تعداد تردد زائران در چذابه، ۳۵۶ هزار و ۹۶۸ زائر ایرانی خارج و ۲۱۴ هزار و ۵۳۲ نفر وارد کشور شده‌اند و همچنین  خروج ۲۳ هزار و ۶۷۴ تبعه خارجی و ورود ۲۵ هزار و ۴۵۶ تبعه خارجی از این مرز به ثبت رسیده است.

انتهای پیام/

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x