پرداخت ارز به زائران از روز شنبه آغاز می‌شود

دبیر ستاد اربعین حسینی خوزستان گفت: پرداخت ارز به زائران اربعین حسینی از روز شنبه آغاز می‌شود و مبلغ نیز براساس قیمت بازار ثانویه محاسبه خواهد شد.

به گزارش اهوازنوین ؛رضا نجاتی، دبیر ستاد اربعین حسینی خوزستان امروز اظهار کرد: مراسم اربعین حسینی یک موضوع بین‌المللی است و همه باید برای باشکوه برگزار کردن این مراسم تلاش و همت به خرج دهند.

وی عنوان کرد: فعالیت ستاد اربعین به صورت مستمر در حال انجام است و در مرزهای شلمچه و چذابه خدمات خوب و شایسته‌ای ایجاده شده است.

دبیر ستاد اربعین حسینی خوزستان گفت: اعتبار گذرنامه زائران باید بیش از سه ماه باشد و کسانی که کمتر از این اعتبار را دارند به دفاتر پلیس به علاوه ۱۰ و ادارات گذرنامه مراجعه و نسبت به دریافت گذرنامه جدید اقدام کنند.

وی افزود: در صورتی که گذرنامه به زودی آماده نشود، زائران برای خروج از کشور از دریافت برگه‌های موقت استفاده کنند و پس از بازگشت گذرنامه اصلی خود را دریافت کنند.

نجاتی عنوان کرد: پرداخت ارز به زائران اربعین حسینی از روز شنبه آغاز می‌شود و مبلغ نیز براساس قیمت بازار ثانویه محاسبه خواهد شد.

دبیر ستاد اربعین حسینی خوزستان ادامه داد: زائرانی که نامشان در سامانه سماح ثبت شده می‌توانند برای دریافت ارز به به بانک‌های عامل از جمله ملی، ملت، تجارت، پارسیان، صادرات و سپه و صرافی‌های معتبر مراجعه کنند.

انتهای پیام/

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x