خدمات گروه‌های جهادی آرامشی بر آلام سیل زدگان خوزستان؛ تداوم جهاد از سوی سپاه دزفول +تصویر

نیروهای جهادی بسیج سازندگی ناحیه سپاه شهرستان دزفول همچنان عملیات جهادی خود را در مناطق سیل‌زده استان خوزستان ادامه می‌دهند تا با حضور خود بخشی از آلام مردم سیل‌زده استان خوزستان را بکاهند.

از نخستین روزهای سیل در استان خوزستان نیروهای جهادی و مخلص بسیج سازندگی ناحیه سپاه شهرستان دزفول در منطقه حضور یافتند و خدمات امدادی و جهادی خود را ارائه کردند. یکی از مکان‌هایی که گروه‌های جهادی سپاه دزفول در آن حضور پیدا کردند روستاهای سیل زده شهرستان شوش بود که غبار محرومیت ناشی از سیل بر محرومیت‌های قبلی آنها افزوده شده بود و نیاز به همت و کاری جهادی برای رفع آنها بود.

بسیج سازندگی ناحیه سپاه دزفول  قدم‌های خود را گام به گام در این مسیر پیش برد تا غبار محرومیت از منطقه برداشته شود و با شعار «جهاد همچنان ادامه دارد» در منطقه سیل زده شوش حضور پیدا کردند تا نشان دهند جهاد و خدمت عنصری نیست که به دست فراموشی سپرده شود و در تمام دوره‌ها متناسب به نیاز جامعه سیال  و جاری است.

به گزارش تسنیم،  با توجه به اینکه شهرستان دزفول معین شهرستان شوش بوده در این باره خدمات بسیج سازندگی ناحیه سپاه شهرستان دزفول  اعزام گروه‌های جهادی جهت ساخت ۱۰ باب خانه در منطقه سیل‌زده شهرستان شوش، اهدای بسته‌های نوشت افزار و نیز جهزیه به نوعروسان خدمات‌رسانی کرده است.

در ادامه تصاویری از حضور همت بالا و خدمت خالصانه گروه‌های جهادی  بسیج سازندگی ناحیه سپاه شهرستان دزفول را روستاهای سیل‌زده شهرستان شوش مشاهده می‌کنید.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x