همه راه‌های روستایی مسدودشده در ایذه بازگشایی شدند

بخشدار سوسن از توابع شهرستان ایذه گفت: راه‌های روستایی که به دلیل ریزش کوه ناشی از زلزله‌های امروز سه شنبه بسته شده بود، بازگشایی شدند.

به گزارش اهوازنوین ؛محمد سعید الماسی شامگاه سه‌شنبه اظهار داشت: از ساعتهای ابتدایی صبح امروز چندین زلزله با درجات قدرت مختلف شهرستان ایذه را به لرزه درآورد.

وی افزود: اکثر این زمین‌لرزه‌ها در نزدیکی بخش سوسن به وقوع پیوستند و به همین دلیل در چند نقطه شاهد ریزش کوه و بسته شدن جاده‌های روستایی بودیم.

بخشدار سوسن تأکید کرد: بلافاصله بعد از این اتفاقات، کار بازگشایی این جاده‌ها آغاز و ساعاتی پیش تمام این جاده‌ها رفع انسداد و پاکسازی شدند.

الماسی با اشاره به آسیب دیدن چند خانه روستایی در جریان این حادثه طبیعی تصریح کرد: خوشبختانه این لرزش‌ها منجر به تخریب منازل نشد و در برخی روستاها شاهد ترک خوردگی منازل بودیم.

از صبح امروز هفت زمین‌لرزه در ایذه به وقوع پیوست که شدیدترین آنها زلزله ۴.۶ ریشتری ظهر امروز بوده است، این زمین‌ لرزه‌ها، همه مدارس نوبت عصر شهرستان را نیز به تعطیلی کشاند.
شهرستان ایذه در شرق خوزستان و مرکز آن در فاصله ۲۱۰ کیلومتری از اهواز واقع است. جمعیت این شهرستان طبق سرشماری عمومی نفوس و مسکن در سال ۱۳۹۵، در حدود ۱۹۸ هزار نفر است.

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x