مانعی در احداث تقاطع غیرهمسطح شوش وجود ندارد

نماینده شوش در مجلس گفت: مانع خاصی سر راه اجرای عملیات احداث تقاطع ورودی شوش دیده نشده و اعلام شده که اگر عملیات نجات بخشی تا یک مهر تکمیل نشد می‌توان در صورت نیاز همزمان با عملیات اجرایی، نجات‌بخشی را نیز انجام داد.

سید راضی نوری، نماینده مردم شوش در مجلس، امروز در گفت‌وگو با خبرنگار فارس در اهواز در رابطه با آخرین وضعیت چهارراه ورودی شهر شوش اظهار کرد: در ۲۸ مرداد ماه سال ۹۷ در جلسه‌ای با حضور استاندار و فرماندار برگزار شد و با توضیحات مشاورین طرح، آخرین گزینه‌ای که از نظر اقتصادی، مدت زمانی، فنی، مهندسی و ایمنی نهایی شد مسئله تقاطع غیر همسطح شمال به جنوب بود.

وی افزود: با توجه به اینکه این تقاطع در گذشته روگذر بوده و منظره شهر را به نوبه خود خدشه‌دار کرده بود احداث زیرگذر، نهایی شده و برای عملیاتی کردن آن جلسات مختلفی با معاونت استانداری برگزار شد و بنا بر این شد تا یک مهر مجموعه میراث فرهنگی کل آن عملیات نجات بخشی را انجام داده و نقشه‌ها داده شود اما تا کنون برای بستن قرارداد مراجعه‌ای انجام نشده است.

نماینده مردم شوش در مجلس گفت: مورد مهمی که مانع کار شود دیده نشده و اعلام کرده‌اند که اگر عملیات نجات بخشی تا یک مهر  انجام نشد می‌توان در صورت نیاز همزمان با  عملیات اجرایی ، نجات‌بخشی را نیز انجام داد.

انتهای پیام/

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x