تغییر مدیر پایانه مرزی شلمچه یک تصمیم استانی بود

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان گفت: تغییر مدیر پایانه مرزی شلمچه یک تصمیم استانی بود و هیچ ارتباطی با حضور وزیر در خوزستان نداشت.

به گزارش اهوازنوین ؛ غلامعباس بهرامی‌نیا  با اشاره به بحث تغییر مدیر پایانه مرزی شلمچه اظهار کرد: بازدید وزیر راه و شهرسازی از پایانه مرزی شلمچه در راستای افزایش تعداد گیت‌های اتباع خارجی و روند آماده سازی این گیت‌ها صورت گرفته است و ارتباطی با تغییر مدیر پایانه مرزی شلمچه نداشت زیرا این موضوع یک تصمیم استانی بوده است.

وی افزود: با توجه به پیش بینی ستاد مرکزی اربعین حسینی مبنی بر افزایش ۲ تا ۳ برابری زائران نسبت به سال گذشته، تصمیم گرفته شد تا از تجربیات جمال حمیدی -مدیر قبلی پایانه مرزی شلمچه- در اربعین امسال نیز استفاده شود و به همین دلیل این انتصاب انجام شد.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده‌ای خوزستان تاکید کرد: این تصمیم‌گیری هیچ ارتباطی به سفر وزیر راه و شهرسازی و رئیس سازمان راهداری و حمل و نقل جاده‌ای به استان ندارد.

به گزارش ایسنا، هفته گذشته اخباری مبنی بر تغییر مدیر پایانه مرزی شلمچه منتشر و این موضوع به حضور وزیر راه و شهرسازی خوزستان نسبت داده شد که از این رو مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خوزستان این موضوع را رد کرد.

در این زمینه با حکم مدیرکل حمل و نقل و پایانه‌های خوزستان، جمال حمیدی به جای احسان نونژاد به عنوان مدیر پایانه مرزی شلمچه منصوب شد.

انتهای پیام

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x