کسب ۱۰ رتبه کشوری دانشگاه شهید چمران اهواز در المپیاد علمی دانشجویی

مدیر دفتر حفظ و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز از کسب ۱۰ رتبه برتر کشوری این دانشگاه در بیست‌ و چهارمین المپیاد علمی دانشجویی خبر داد.

به گزارش اهوازنوین ؛ امیرمحمد احدی اظهار کرد: ۵۱ دانشجو از دانشگاه شهید چمران اهواز به مرحله نهایی بیست وچهارمین المپیاد کشوری راه یافتند که از این تعداد ۴۰ نفر در آزمون حضور یافتند و ۱۰ نفر رتبه کمتر از ۲۰  کشوری را بدست آوردند.
وی افزود: دانشجویان در رشته‌های  سلول های بنیادی، مهندسی بافت، فیزیک، روانشناسی، جغرافیا و برنامه ریزی شهری، الهیات، علوم کشاورزی و مهندسی مکانیک توانستند رتبه های کشوری را کسب کنند.
مدیر دفتر حفظ و هدایت استعدادهای درخشان دانشگاه شهید چمران اهواز ادامه داد: از این ۱۰ نفر ۵ دانشجو رتبه زیر ۱۵ کسب کردند که می‌توانند دوره کارشناسی ارشد را بدون آزمون و با سهمیه ادامه دهند. بهترین رتبه‌های کسب شده توسط دانشجویان، رتبه های ۶ و ۷  کشوری بود.
احدی بیان کرد: با توجه به استقبال دانشگاه ها از این المپیاد، سطح آزمون نسبت به سال گذشته پیشرفت زیادی داشت و رقابت‌ بسیار سخت و نزدیک بود. نتایج بدست آمده توسط دانشجویان در بیست و چهارمین المپیاد کشوری، قابل قبول است.

انتهای پیام

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of