زیرساخت‌های اربعین در مرزها باید منسجم‌تر از سال قبل باشد

رئیس قرارگاه اربعین نیروی انتظامی گفت: با توجه به شناسایی نقاط ضعف، زیرساخت‌های اربعین در مرزها باید منسجم‌تر از سال قبل باشد.

به گزارش اهواز نوین،سردار محسن فتحی پیش از ظهر پنجشنبه در حاشیه بازدید از مرز چذابه به خبرنگاران اظهار کرد: زمان زیادی تا آغاز عملیات اربعین باقی نمانده است به همین دلیل امروز از مرزها بازدیدی داشتیم که نقاط ضعف شناسایی و در این زمان کم رفع کنیم.

وی افزود: امسال پیش‌بینی می‌شود تعداد زائران بیش از سال گذشته باشد و به همین دلیل زیرساخت‌ها باید از سال منسجم‌تر و باکیفیت بهتر و بیشتر انجام شود.

رئیس قرارگاه اربعین ناجا تصریح کرد: با توجه به برخی تخریب‌های جاده‌ها در سیل ابتدایی سال باید مسیرهای دسترسی به پایانه تعریض شود و برای پارکینگ‌ها حجم بیشتری در نظر گرفته شود.

فتحی بیان کرد: عدم انسداد کامل فیزیکی مرز به دلیل زمین‌های آلوده به مین در این مناطق یکی از مشکلات موجود است که باید رفع شود.

وی عنوان کرد: طرح‌های امنیتی انتظامی مختلفی در این ایام در مرزها انجام می‌شود که باید با بهره‌گیری از همه توان نیروهای مسلح بتوانیم امنیت خوبی را برای زائران اربعین حسینی فراهم کنیم.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of