امنیت رژه نیروهای مسلح در خوزستان کاملاً برقرار است

فرمانده سپاه ولی‌عصر (عج) استان خوزستان گفت:برگزاری رژه نیروهای مسلح در روز ۳۱ شهریور ماه باحضور یگان های نمونه ارتش،سپاه،بسیج و‌نیروی انتظامی با اقتدار تمام در ساعت مقرر انجام خواهیم کرد.

به گزارش اهواز نوین،سردار حسن شاهوارپور صبح امروز در نشست خبری با جمعی از خبرنگاران  ضمن گرامی داشت  شهدای والا مقام و مظلوم حادثه تروریستی ۳۱شهریور اظهارکرد:امسال با انسجام بیشتر ،تلاش بیشتر و امادگی بهتر سنگر دفاع از کشور ایران اسلامی را حفظ خواهیم کرد .

فرمانده سپاه ولی‌عصر (عج) استان خوزستان گفت:نیرو های مسلح ما با اقتدار ،باعزت ،باتوانمندی و با دستاورد هایی که درحوزه های مختلف بویژه دفاعی هوایی و‌زمینی حریف هر دشمنی که قصد تجاوز دارد می ایستد.

شاهوار پور در خصوص برنامه های هفته ی دفاع مقدس گفت:بیش از سه هزار و ۱۶۵ برنامه در سراسر استان توسط پایگاه ها و مجموعه های وابسته به بسیج اجرا می شود.

وی در این خصوص ادامه داد: برگزاری یادواره ی شهدای تروریستی ۳۱ شهریور در اولویت است که در روز جمعه در حسینیه ثار الله  با حضور خانواده های معظم شهدا، مردم و نیرو های مسلح برگزار خواهد شد.

شاهوارپور گفت:برگزاری رژه نیرو های مسلح  ،دیدار با خانواده ی شهدا ،پیشکسوتان در سطوح پایگاه ها ،حوزه ها و نواحی مقاومت ، غبار روبی مزار شهدا ،اعزام یک گروه از عشایر عرب برای حضور در رژه ۳۱ شهریور در تهران واهدا ۲۰۰ جهیزیه به خانواده‌های محروم در عین ۲، حمیدیه، بامدژ، شیبا از برنامه های هفته ی دفاع مقدس می باشد.

وی افزود: اولین شهید ترور امام علی (ع) است که در محراب توسط  ابن ملجم به شهادت رسیده و‌ در طول عمر انقلاب اسلامی ما بیش از ۱۷۰ هزار شهید ترور داشتیم.

شاهوارپور گفت:ترور یک عمل ناجوانمردانه و‌ پلید است و عموما افراد تروریست به دلیل آنکه در انجام کاری که اربابانشان به آنها می سپارند ناتوان هستند، دست به ترور می زنند .

فرمانده سپاه ولی‌عصر (عج) استان خوزستان گفت:برگزاری رژه نیروهای مسلح در روز ۳۱ شهریور ماه باحضور یگان های نمونه ارتش،سپاه،بسیج و‌نیروی انتظامی با اقتدار تمام در ساعت مقرر انجام خواهیم کرد.

وی در‌خصوص امنیت رژه افزود: امنیت رژه کاملا بر قرار است و جای هیچگونه نگرانی نیست.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of