نواقص مدارس دزفول تا پیش از آغاز سال تحصیلی برطرف شوند

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول گفت: آموزش و پرورش و دستگاه های خدمات رسان نواقص خدماتی مدارس شهرستان را تا پیش از آغاز سال تحصیلی جدید برطرف کنند.

به گزارش اهواز نوین،سید مهدی چلوی پیش از ظهر امروز سه شنبه در جلسه آمادگی دستگاه های متولی برای بازگشایی مدارس در سالن جلسات فرمانداری، اظهار کرد: نظام آموزشی در کشور از درجه اهمیت بالایی برخوردار است و همه ما موظف هستیم به گونه ای عمل کنیم تا مقوله آموزش در کشور مطابق با پارمترهای تعیین شده اجرا شود.

وی با تقدیر از تلاش های آموزش و پرورش دزفول و سایر دستگاه های خدمات رسان از جمله شهرداری ها در راستای آماده سازی مدارس شهرستان برای شروع سال تحصیلی جدید، افزود: لازم است اعضای شورای آموزش و پرورش شهرستان به ویژه دستگاه های خدمات رسان، بخشداران و دهیاران تمام تلاش خود را در راستای رفع نواقص مدارس به ویژه مدارس روستایی و مناطق کم برخوردار تا پیش از آغاز سال تحصیلی به کار بگیرند.

معاون سیاسی و اجتماعی فرمانداری ویژه دزفول با بیان اینکه مواردی از قبیل شست و شوی مدارس، پاکسازی، هرس درختان، رنگ آمیزی و رفع مشکلات مربوط به آب و برق مدارس باید تا پیش از آغاز سال تحصیلی برطرف شوند، گفت: در زمینه مدیریت موارد امنیتی و ترافیکی مدارس نیز اقداماتی انجام شده ضمن اینکه جلسه ای به صورت جداگانه نیز باید در این خصوص از سوی آموزش و پرورش با نیروی انتظامی و راهور برگزار شود.

چلوی با اشاره به محرومیت های موجود در مدارس روستایی، عنوان کرد: لازم است دهیاران در تامین بخشی از هزینه های این مدارس چه در زمینه تامین امکانات و چه انجام اقدامات خدماتی همکاری لازم را داشته باشند.

وی با تاکید بر لزوم پایداری شبکه برق در سراسر شهرستان، اضافه کرد: نباید در روزهای آغازین سال تحصیلی با توجه به گرمای هوا شاهد قطعی برق در مدارس باشیم.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of