رییسان هفت هیات ورزشی استان تا پایان امسال تغییر می‌کنند

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان گفت:‌ عملکرد رییسان هفت هیات ورزشی استان بسیار ضعیف و ناامید کننده است لذا باید صندلی‌های خود را ترک کنند و جای خود را به فرد شایسته‌تری بدهند.

به گزارش اهواز نوین،ابراهیم نصیری روز چهارشنبه در مجمع انتخاب رییس هیات هندبال استان در اهواز اظهار داشت: تخلفات اخلاقی و مالی، خطوط قرمز اداره‌ کل ورزش و جوانان استان است لذا از رییس جدید هیات هندبال خوزستان تقاضا داریم که به این موارد توجه ویژه داشته باشد.

وی با بیان اینکه برنامه مداری در کنار اقدام و عمل باید در دستور کار هیات های ورزشی استان قرار گیرد گفت: چند رییس هیات داریم که تاکنون به اندازه هیات دولت برای افراد مختلف ابلاغ می‌زنند و هر روز نیز در فضای مجازی این موارد را منتشر می‌کنند ولی متاسفانه در المپیاد استعدادهای برتر کشور شاهد بودیم که برخی از همین هیات‌ها عملکرد ضعیفی داشتند که طی چند روز آینده اسامی این هیات‌ها را اعلام خواهیم کرد.

 

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان ادامه داد: اینکه هیاتی مدام در فضای مجازی عکس ارسال کند و تنها به این موضوع بپردازد از دید اداره کل ورزش و جوانان استان هیچ جایگاهی ندارد؛ برای ما اقدام و عمل مهم است و اصلا به عکس وتبلیغات نیاز نداریم.

وی گفت: برگزاری مسابقات قهرمانی کشور در خوزستان برای رونق این رشته در استان و کشور بسیار مفید است لذا اداره کل ورزش و جوانان استان در صورت گرفتن میزبانی از سوی هیات، در کنار هندبال خوزستان بوده و فراتر از حد ممکن کمک می کند.

نصیری ادامه داد: ‌ اداره‌ کل ورش خوزستان موظف به کمک به هیات‌ها است نه اینکه از صفر تا صد منابع مالی آن‌ها را تامین کند و این موضوع در آیین‌نامه نیز آمده است. کمک ما با توجه به میزان اقدام و عمل هیات‌ها است.
وی افزود: مسئولیت اعضای مجامع تنها رای دادن نیست بلکه انتظار داریم اگر رییس هیاتی خوب کار نکرد، این موضوع را به گوش فدراسیون و اداره کل برسانند. بی شک مجامع هیات ها این قدرت را دارند که در صورت عملکرد نامناسب، حتی رییس هیات را استیضاح کند.

معاون توسعه ورزش اداره‌کل ورزش و جوانان خوزستان در خصوص فدراسیون کاراته که انتخابات رییس هیات را به تعویق انداخت افزود: برای فدراسیون کاراته متاسفم که نه این فدراسیون و نه اعضای مجمع کاراته استان هیچ کاری برای این رشته نکردند تا اینکه خود اداره‌ کل ورزش استان برای بهتر شدن شرایط هیات کاراته اقدام کرد و رییس هیات را تغییر داد.

وی با بیان اینکه در چهار سال گذشته، نه دبیر و نه نایب‌رییس هیات هندبال خوزستان را به چشم ندیدم گفت: لذا از رییس جدید هیات می‌خواهم که ابتدا تمام کمیته‌های هیات هندبال را راه اندازی و به ارتقای سطح داوری، مربیگری و آموزش هندبال استان کمک کند.

نصیری با بیان اینکه در تمام رشته‌ ها مربیان و داوران برجسته هر رشته، حکم سیستم پدافند هوایی کشور را دارند گفت: متاسفم که در فوتبال خوزستان یک داور وسط لیگ برتری نداریم، در حالی که فوتبال استان سهم به سزایی در فوتبال ایران و آسیا داریم.

مجمع انتخاب هیات هندبال خوزستان روز چهارشنبه در اهواز برگزار شد و سروش کجبافی با ۱۷ رای به عنوان رییس هیات هندبال استان شناخته شد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of