نماینده ولی فقیه در خوزستان مشکلات کارگران هفت تپه را بررسی کرد

نماینده ولی فقیه دراستان خوزستان وامام جمعه اهواز روز دوشنبه بصورت چهره به چهره با کارگران شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه در محل این شرکت دیدار و مشکلات آنها را بررسی کرد.

به گزارش اهواز نوین، این دیدار پس از نماز جماعت در محل شرکت نیشکر هفت تپه برگزار شد و ابتدا مدیریت شرکت به بیان مشکلات پیش روی توسعه شرکت پرداخت سپس کارگران به بیان مشکلات خود از جمله پرداخت نشدن یک ماه حقوق عقب افتاده و بیمه پرداختند.

نماینده ولی فقیه وامام جمعه اهواز نیز پس از بیان مشکلات این شرکت توسط مدیریت و کارگران بر لزوم تلاش و همت بیشتر برای رفع این مشکلات تاکید کرد.

حجت‌الاسلام والمسلمین سید محمدنبی موسوی‌فرد با اشاره به سال رونق تولید گفت: باید تلاش کنیم فاصله طبقاتی بین مردم محروم، غیر برخوردار و برخودار را کم و زمینه رونق بخش تولید را فراهم کنیم.

وی افزود: باتوجه به وجود مشکل در نیشکر هفت تپه امروز در جمع کارگران ومدیران حاضر شدیم و تلاش خواهیم کرد درحد توان موانع را از سر راه برداریم.

نماینده ولی فقیه در خوزستان همچنین قرار است بعد از نماز مغرب وعشا بامردم شوش بصورت چهره به چهره دیدار ودرمراسم عزادارای حضرت سید الشهدا شرکت کند.

کشت و صنعت هفت تپه قدیمی ترین کارخانه تولید شکر از نیشکر در کشور است که نیم قرن از تاسیس آن می گذرد و طبق اصل ۴۴ قانون اساسی اواخر سال ۱۳۹۴ از سوی سازمان خصوصی سازی از چرخه دولتی خارج و به بخش خصوصی واگذار شد.

جمعیت کارکنان شاغل در این شرکت بزرگ تولید شکر به صورت رسمی، پیمانی، قراردادی و پیمانکاری در بخش های مختلف پنجهزار و ۵۰۰ نفر اعلام شده است.

شرکت کشت و صنعت نیشکر هفت تپه با ۲۴ هزار هکتار وسعت اراضی و کارخانه، در ۱۵کیلومتری شهر شوش در شمال استان خوزستان واقع است.

شرکت نیشکر هفت تپه یکی از بزرگترین کارخانه های استان خوزستان و کشور است که نقش مهمی در تولید، اشتغال و کشاورزی منطقه دارد.

در این دیدار رییس شورای سیاستگذاری ایمه جمعه استان خوزستان، امام جمعه و معاون فرماندارشوش وتعدادی دیگر امام جمعه اهواز راهمراهی می کردند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of