مردم با گزارش تخلفات به کنترل و نظارت بازار کمک کنند

معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: برای نظارت بهتر بر بازار به نظارت و توجه بیشتر مردم نیاز داریم زیرا اگر مردم تخلفات صورت گرفته را گزارش کنند در کنار بازرسان می‌توانند به بهبود شرایط کمک کنند.

به گزارش اهواز نوین،علی محمد رحمانی زاده اظهار کرد: مردم در زمان خرید محصولات از مغازه‌ها و فروشگاه‌ها دقت کافی را داشته باشند و در صورت مشاهده هرگونه تخلف، آن را گزارش کنند.
وی افزود: از همه شهروندان انتظار داریم تا پای کار بیایند و کسانی که در بازار تخلف می‌کنند را معرفی کنند تا این افراد سودجو و متخلف نتوانند کاری از پیش ببرند و شاهد کنترل قیمت محصولات در بازار باشیم.
معاون نظارت و بازرسی سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان تصریح کرد: برای کنترل بازار و نظارت بهتر بر اقلام به نظارت و توجه بیشتر مردم نیاز داریم زیرا اگر مردم تخلفات صورت گرفته را گزارش کنند در کنار بازرسان می‌توانند بهبود به شرایط کمک کنند.
رحمانی زاده ادامه داد: مردم هنگامی که تخلفی را از سوی واحد صنفی مشاهده می‌کنند، باید آن را گزارش دهند تا بازرسان سازمان صنعت با این متخلفان در چهارچوب قانون برخورد کنند. اگر این گزارش‌ها به خوبی اطلاع داده شود و برخوردها به خوبی صورت بگیرد، قطعا شاهد چنین تخلفاتی نخواهیم بود.
وی افزود: بهترین راه برای بیان شکایات و گزارش تخلفات واحدهای صنفی، سامانه ۱۲۴ است. مردم با مشاهده هرگونه تخلف صنفی در بازار می‌توانند با سامانه ۱۲۴ تماس بگیرند و موضوع را پیگیری کنند

 

0/5 (0 Reviews)

1
دیدگاه بگذارید

avatar
1 دیدگاه‌ها
0 دیدگاه‌ها
0 دنبال کنندگان
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
علی لهدادی Recent comment authors
  اشتراک  
جدیدترین‌ها قدیمی‌ترین‌ها امتیازبندی
Notify of
علی لهدادی
میهمان
علی لهدادی

علی لهدادی هستم از استان هرمزگان شهرستان جاسک بخش مرکزی روستای گزی چندین اتفاقی پیاپی. پیدا شدن قرص توو بیسکویت ها . وبستنی شرکت دومینو که خونه خودم با چشای خودم دیدم و دراوردم خواهشمند. پیگیری کنید موضوع را واحتی باعث بیمار شدن ومسمومیت فرد شده