رفع شکستگی خط انتقال آب ۱۱ روستای اهواز

سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان از رفع شکستگی خط انتقال آب ۱۱ روستای شهرستان اهواز خبر داد.

به  گزارش اهواز نوین،عادل حرباوی ، با اشاره به حل مشکل قطعی و افت فشار آب در ۱۱ روستای شهرستان اهواز اظهار کرد: رفع این شکستگی‌ها در شرایط بسیار سخت و با عبور از زمین‌های باتلاقی انجام شد.
وی افزود: شکستگی خط انتقال آب روستاهای مسیر ام طمیر باعث بروز مشکلاتی در بحث قطعی و افت فشار آب در این مناطق شده بود اما سرانجام با اقدامات انجام گرفته این شکستگی‌ها رفع و مشکل ساکنان این روستاها حل شد.
سرپرست شرکت آب و فاضلاب روستایی خوزستان تصریح کرد: این خط انتقال، آب موردنیاز ۱۱ روستای مسیر ام طمیر از توابع بخش اسماعیلیه اهواز را تامین می‌کند و اکنون با تعمیرات انجام‌شده شاهد بهبود کیفی آب نیز در این روستاها هستیم.
حرباوی عنوان کرد: در راستای رفع شکستگی حاد بوجود آمده در این خط انتقال، دهیاری و شورای اسلامی روستای ام طمیر با تامین ماشین آلات موردنیاز در جهت حل مشکل به وجود آمده به مجموعه آبفار کمک کردند.
وی خاطرنشان کرد: تاسیسات آبرسانی در ۱۱ روستای ام طمیر از توابع بخش اسماعیلیه اهواز جمعیتی بالغ بر ۱۱ هزار و ۴۵۵ نفر را تحت پوشش دارد و با اقدام انجام شده در بحث رفع شکستگی‌ها این جمعیت از آب شرب پایدار بهره‌مند شده است.

 

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of