بازگشایی خوابگاه‌های دانشگاه شهید چمران از ۲۲ شهریور

مدیر دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: براساس برنامه‌ریزی انجام شده، خوابگاه‌های دانشگاه یک روز پیش از آغاز نیمسال تحصیلی، یعنی ۲۲ شهریورماه بازگشایی خواهند شد.

به گزارش اهواز نوین، بابک محمدیان  اظهار کرد: با برنامه‌ریزی‌هایی که انجام شده است، خوابگاه‌های دانشگاه یک روز پیش از آغاز نیمسال تحصیلی، یعنی ۲۲ شهریورماه بازگشایی خواهند شد. تعمیرات لازم نیز در خوابگاه‌ها یا انجام شده و یا در حال انجام است.

وی درخصوص امکان افزایش شهریه خوابگاه در سال تحصیلی جدید، گفت: میزان افزایش شهریه توسط صندوق رفاه اعلام می‌شود و ما نقشی در اعلام شهریه نداریم. میزان شهریه خوابگاه نیز در اواسط شهریورماه اعلام می‌شود.

مدیر دانشجویی دانشگاه شهید چمران اهواز افزود: ما در خوابگاه حضرت معصومه(س) تاکنون رستوران یا سلف سرویس مرکزی نداشتیم و تنها محل کوچکی برای توزیع غذا در این خوابگاه وجود داشت. در حال حاضر درحال راه‌اندازی رستورانی در این خوابگاه هستیم. کارهای انتهایی این رستوران در حال اتمام است و قرار است حداکثر تا ۱۵ شهریورماه به ما تحویل داده شود، به این ترتیب این رستوران از ترم جدید در اختیار دانشجویان قرار می‌گیرد.

0/5 (0 Reviews)