آزاد راه خلیج فارس زیر پوشش شبکه تلفن همراه

ﻣﺪﯾﺮﮐﻞ ﺳﺎزﻣﺎن ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻣﻘﺮرات و ارﺗﺒﺎﻃﺎت رادﯾﻮﺋﯽ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺟﻨﻮب ﻏﺮب گفت: بر اساس بررسی های انجام شده آزاد راه خلیج فارس استان خوزستان به طور کامل زیر پوشش شبکه تلفن همراه قرار دارد.

به گزارش اهواز نوین،علیرضا ملکی جهان روز دوشنبه  اظهار داشت: تمامی سطح آزاد راه خلیج فارس از نظر تکنولوژی ۲G پوشش داده شده و هیچگونه مشکلی ندارد اما بخش هایی از آن از نظر تکنولوژی ۳G  و ۴G کامل نشده است.

ملکی جهان ادامه داد: با هماهنگی به عمل آمده با دیگر اپراتورها تا یک ماه آینده تکنولوژی ۳G  و ۴G  برای آزاد راه خلیج فارس راه اندازی می شود.

وجود ۲۲ کیلومتر نقطه کور در خوزستان

ﻣﺪﯾﺮﮐﻞ ﺳﺎزﻣﺎن ﺗﻨﻈﯿﻢ ﻣﻘﺮرات و ارﺗﺒﺎﻃﺎت رادﯾﻮﺋﯽ ﻣﻨﻄﻘﻪ ﺟﻨﻮب ﻏﺮب گفت: هم اکنون  ۲۲ کیلومتر نقطه کور در سطح جاده های استان شناسایی شده است که در این زمینه اپراتور ها متعهد شده اند ظرف شش ماه دوم سال  تمامی نقاط کور را بر طرف کنند. همچنین در حدود  ۱۰۰ کیلومتر از نقاط استان از لحاظ آنتن دهی تلفن همراه ضعیف است که  در برنامه شش ماهه دوم سال این موضوع در دستور کار قرار گرفته است و بنا است با اجرا و نصب بیش از ۱۵۰ سایت این مشکلات  تا پایان امسال مرتفع شود.

وی در خصوص وضعیت پوشش شهری و جاده ای تلفن همراه در استان گفت: پوشش شهری در سطح استان ۹۹.۹۷ درصد و  پوشش جاده ها حدود ۹۵ درصد است که در نظر داریم این کیفیت را ارتقا دهیم.

ملکی جهان  با اشاره به میزان سرقت تجهیزات سایت‌های مخابراتی بیان کرد:تا کنون بیش از یک هزار و ۱۰۰ مورد سرقت در زمینه تجهیزات مخابراتی گزارش شده است که اکثر آنها سرقت مکرر بوده است که در آخرین جلسه کارگروه ارتباطات فرمانداران متعهد شدند از طرف دهیاری‌ها و شوراها امنیت سایت ها را تضمین کنند.

وی ادامه داد: تاکنون میزان خسارتی که سرقتها به سایتها وارد کرده اسیت در حدود ۳۵۰ میلیارد ریال  بوده است.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of