پل شناور ملاثانی به زیر آب رفت

فرماندار باوی گفت: پل شناور ملاثانی پنج شنبه شب به علت فرسودگی و نفوذ آب در آن برای چندمین بار به زیر آب رفت و راه ارتباطی ۳۱ روستا با مرکز شهرستان باوی بسته شده است.

به گزارش اهواز نوی،منوچهر ورناصری، فرمانداری باوی  اظهار کرد: پل شناور ملاثانی پنج شنبه شب به علت فرسودگی و نفوذ آب در آن برای چندمین بار به زیر آب رفت و راه ارتباطی ۳۱ روستا با مرکز شهرستان باوی بسته شده است.

وی افزود: پل شناور غدیر نزدیک به ۴ سال است که توسط ارتش روی رودخانه تعبیه شده است و این پل راه ارتباطی ۳۱ روستای دهستان عنافچه با مرکز شهرستان باوی است.

فرماندار شهرستان باوی گفت: پس از به زیر آب رفتن پل شناور، اهالی روستاها باید از طریق جاده  قدیم تصفیه نیشکر و برخی روستاها که در کنار رودخانه ساکن هستند با قایق رفت و آمد کنند.

وی بیان کرد: امروز صبح مسوولان ارتش بعد از بازدید از پل نظامی غدیر آن را جهت بازسازی و تعمیر از زیر آب بیرون کشیدند و اقدامات و پیگیری‌های لازم در حال انجام است تا هر چه سریع‌تر پل شناور بازسازی و جایگزین شود.

ورناصری با اشاره به موقتی بودن پل‌های شناور عنوان کرد: پل‌های شناور همیشه دچار مشکل می‌شوند و باید جهت رفاه حال اهالی شهرستان باوی پل ثابت بر روی رودخانه ساخته شود.

وی اظهار کرد: با توجه به تاکید استاندار خوزستان بحث تامین اعتبار برای احداث پل ثابت در حال بررسی است و امیدواریم در آینده‌ای نزدیک با تامین اعتبار عملیات اجرایی احداث پل ثابت آغاز می‌شود.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of