قیمت بلیط هواپیما در ستاد تنظیم بازار کشور تعیین شود

رییس انجمن حمایت از مصرف کنندگان استان خوزستان گفت: تقاضا داریم تعیین نرخ بلیط هواپیما در ستاد تنظیم بازار کشور مطرح شود تا شاهد افزایش و نرخ های متفاوت قیمت بلیط های هواپیما نباشیم.

به گزارش اهواز نوین،علی محمد رحمانی  روز شنبه با اشاره به قیمت های بالا و متفاوت بلیط هواپیما در استان بیان کرد: افزایش قیمت بلیط های هواپیما بدون هیچ سقف مشخصی مشکلات زیادی را برای مردم ایجاد کرده است، باید ساز و کاری فراهم شود تا قیمت بلیط های مسیرهای مختلف مشخص شود.

رحمانی گفت: دلایل مختلفی بر افزایش قیمت بلیط هواپیما تاثیر گذار است که از آن جمله می توان به افزایش میزان مسافرت ها در فصل تابستان و افزایش تردد مسافران از کشورهای همسایه به ویژه عراق به خوزستان و کشور به خصوص در این شرایط که ارزش واحد پولی ایران کاهش یافته است.

وی با اشاره به پیگیری این انجمن برای رسیدگی به این موضوع توسط دستگاه های مربوطه ادامه داد: متاسفانه دفاتر هواپیمایی نیز هر کدام نرخ های مختلف و بالایی را برای بلیط ها در مسیرهای مختلف تعیین می کنند.

گفتنی است در چند روز اخیر بلیط هواپیما در مسیر اهواز- تهران با قیمت ۱۳ میلیون ریال نیز به فروش رسیده است.

بر اساس گزارش اهواز نوین ؛به گفته رییس انجمن دفاتر مسافرت هوایی و جهانگردی خوزستان ،عامل اصلی گرانی بلیط هواپیما در استان نبود نظارت بر قیمت ها است که بیشتر در فصل تابستان و همزمان با مسافرت شهروندان عراقی به خوزستان و ایران روند افزایشی می گیرد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of