گام بزرگ دادستانی مرکز برای شکوفایی صنعت/تولید لوله سازی اهواز به ۱۰۰ درصد ظرفیت می رسد

عباس حسینی پویا دادستان استان خوزستان در خصوص تسویه بدهی ها و پیشگیری از هر گونه مشکل برای شرکت لوله سازی گفت : ظرفیت تولید این شرکت از رقم ۲۰ درصد فعلی به ۱۰۰ درصد افزایش خواهد یافت.

به گزارش اهواز نوین، در راستای رفع موانع تولید و پیشگیری از مشکلات فراروی صنایع استان جلسه ای با حضور دبیر ستاد پیگیری اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در این دادگستری، دادستان عمومی و انقلاب مرکز استان و معاون وی و رئیس اداره ثبت خوزستان در دفتر دادستان مرکز استان برگزار و برای رفع این چالش ها تصمیماتی اتخاذ شد.

عباس حسینی پویا در حاشیه این جلسه، اظهار کرد: پس از بیان مطالبات طرفین و همفکری سایر اعضای جلسه و باتوجه به مطالبات شرکت از صاحبان پروژه های طرف قرارداد و نیاز به جلب حمایت از سوی سرمایه گذاران، مقرر شد تا تصمیم نهایی در این خصوص پس از برگزاری جلساتی در تهران گرفته شود.

وی ادامه داد: به عنوان مدعی العموم و در جهت کاهش مشکلات اقتصادی استان، در نظر داریم تا جلساتی در قوه قضائیه و با حضور سرمایه گذاران و وزارت تعاون، کار و رفاه اجتماعی و وزارت نفت به عنوان سرمایه گذاران شرکت برگزار شود تا با همفکری و همکاری سایر طرفین، مشکلات شرکت مرتفع و تولید ملی از این طریق افزایش یابد.

حسینی پویا: در خصوص تسویه بدهی ها و پیشگیری از هر گونه مشکل برای شرکت لوله سازی گفت : ظرفیت تولید این شرکت از رقم ۲۰ درصد فعلی به ۱۰۰ درصد افزایش خواهد یافت و با رفع مشکلات مالی شرکت، گام مثبتی در پیشرفت اقتصاد استان و کشور برداشته شود.

وی با اشاره به برخی اقدمات مشابه در این کارگروه در خصوص برخی شرکت ها و بنگاه های اقتصادی استان، تصریح کرد: برای ایجاد تحول در شرکت های تولیدی استان و ایجاد اشتغال پایدار باید از سوی مدیران شرکت ها برنامه ریزی صحیح صورت گیرد و نباید صاحبان سرمایه و مدیران اقتصادی استان به سود مقطعی و رفع لحظه ای مشکلات قانع شوند.

گفتنی است جلسات ستاد پیگیری اجرای سیاست های کلی اقتصاد مقاومتی قوه قضاییه در دادگستری خوزستان، هر ۱۵ روز و به صورت منظم برگزار و در هر جلسه به تعدادی پرونده رسیدگی می شود.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of