ورزشگاه تختی آبادان برای میزبانی لیگ برتر آماده می شود

عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان با بیان اینکه مشکلات ورزشگاه تختی آبادان در حال رفع شدن است گفت:کار آماده سازی ورزشگاه تختی آبادان برای میزبانی رقابت های لیگ برتر آغاز شده است.

به گزارش اهواز نوین، مظفر شاملی روز چهارشنبه اظهار داشت: گیت های الکترونیکی ورزشگاه تختی آبادان جانمایی شده و در چند روز آینده کار نصب آنها آغاز می شود.

شاملی نصب دوربین مدار بسته در ورزشگاه تختی آبادان را یکی دیگر از الزامات فدراسیون فوتبال عنوان کرد و گفت: کار نصب این دوربین ها در حال انجام است و از این بابت مشکلی وجود ندارد.

عضو هیات مدیره باشگاه فرهنگی ورزشی صنعت نفت آبادان گفت: شماره گذاری صندلی های ورزشگاه تختی آبادان و فراهم کردن امکان فروش الکترونیکی بلیت از دیگر مواردی است که فدراسیون فوتبال به آن تاکید فراوان دارد که انجام این ۲ مورد از امروز آغاز شده است.

شاملی تصریح کرد: موارد خواسته شده از سوی فدراسیون فوتبال قبل از آغاز رقابت های لیگ برتر با حمایت پالایشگاه آبادان در ورزشگاه تختی انجام می شود.

وی افزود: بازی های خانگی تیم صنعت نفت آبادان در رقابت های لیگ برتر به میزبانی ورزشگاه تختی آبادان برگزار می شود و هیچگونه نگرانی از این بابت وجود ندارد.

گفتنی است در بازررسی نمایندگان سازمان لیگ فوتبال ایران از ورزشگاه تختی آبادان، گزارشی از مشکلات این ورزشگاه برای میزبانی از مسابقات لیگ برتر تهیه و به مسئولان ورزشگاه ابلاغ و تاکید شد در صورت رفع نشدن این نواقص تیم صنعت نفت در خطر از دست دادن میزبانی قرار می گیرد.

شایان ذکر است رقابت های لیگ برتر فوتبال قرار است از اواخر مرداد ماه جاری آغاز شود.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of