روند بازسازی منازل زلزله‌زده خوزستان سرعت می‌گیرد

رئیس سازمان مدیریت برنامه و بودجه خوزستان گفت: پیش‌نویسی برای ابلاغ به دولت تهیه شد تا بتوانیم با سرعت نسبت به تعمیر و بازسازی منازل مسکونی که در زلزله مسجدسلیمان خسارت دیده‌اند، اقدام کنیم.

به گزارش اهواز نوین، امید حاجتی در سومین جلسه شورای برنامه‌ریزی استان، اظهار کرد: روز گذشته جلسه‌ای در سازمان برنامه و بودجه کشور برگزار و پیش‌نویسی برای ابلاغ به دولت تهیه شد تا بتوانیم با سرعت نسبت به تعمیر و بازسازی منازل مسکونی که در زلزله مسجدسلیمان خسارت دیده‌اند اقدام کنیم.

رئیس سازمان مدیریت و برنامه و بودجه خوزستان افزود: جمع‌بندی خوبی در این زمینه اتفاق افتاد؛ امیدواریم احداث و تعمیر منازل زلزله‌زده در شهرستان مسجدسلیمان با سرعت انجام شود و در مجموع مصوبه‌ خوبی بود که به سرعت‌بخشی بازسازی‌ها کمک می‌کند.

مجوز دانشکده باستان‌شناسی گرفته شد

وی در بخش دیگری از جلسه، عنوان کرد: از سال گذشته و با ظرفیتی که استان کمک کرد توانستیم مجوز دانشکده باستان‌شناسی شوش را از سازمان برنامه و بودجه آن هم علی‌رغم شرایط سختی که مجوز جدید داده نمی‌شود بگیریم.

حاجتی افزود: این پروژه آماده کلنگ‌زنی است و می‌تواند به ظرفیت میراث فرهنگی استان اضافه کند و این را پیش‌بینی کرده‌ایم که همه جانبه از ظرفیت آثار ثبت جهانی استان بهره‌مند شویم.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of