برگذاری کارگاه پوستر «قربانی ترور» در اهواز

مسؤول بسیج هنرمندان خوزستان از برگزاری کارگاه پوستر با عنوان «قربانی ترور» ویژه شهدای حادثه تروریستی ۳۱ شهریور خبر داد.

به گزارش اهواز نوین، عادل نوروزیان، مسؤول بسیج هنرمندان خوزستان در حاشیه مراسم رونمایی از پوستر “قربانی ترور” با محوریت شهدای حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز عصر امروز در جمع خبرنگاران اظهار کرد: یکی از وظایف اصلی هنر جاودانه کردن رویدادهای تاریخی در قالبی است که مورد فهم و اقبال عموم مردم جامعه قرار گیرد و از طرفی در مسیر تکریم ارزش‌ها و اصول دینی- اخلاقی و تقبیح پلیدی‌ها و ناپاکی‌ها در جامعه گام بردارد.

نوروزیان  ادامه داد : با این دیدگاه یکی از اهداف اصلی این فراخوان کارگاه پوستر تثبیت یاد و خاطره شهدای حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز و تقبیح دنائت عاملان و دست اندرکاران اصلی و پشت پرده این ماجرای تروریستی در قالبی هنری است.

وی افزود: شهید کردن سرباز، کودک چهار ساله و مردم عادی در هیچ کجای دنیا و در هیچ فرهنگی مایه افتخار و مباهات نیست بلکه نشان از ضعف و سردرگمی است.

نوروزیان با اشاره درخواست پدر شهید محمد عذاری مبنی بر اینکه تا می‌توانید برای این شهدا کار کنید، عنوان کرد: برای تولید هرچه بیشتر و بهتر آثار فاخر هنری با موضوع حادثه تروریستی ۳۱ شهریور اهواز از همه هنرمندان دعوت می‌شود در این کارگاه که دهم و یازدهم مرداد ماه در اهواز برگزار می شود، شرکت کنند.

گفتنی است این کارگاه و فراخوان پوستر با عنوان “قربانی ترور” با همکاری مجمع تخصصی طراحان خوزستان (خاکِ نگار)، موسسه اوج، باشگاه رشد جوان، معاون فرهنگی سپاه ولیعصر (عج) و سازمان بسیج هنرمندان خوزستان برگزار می‌شود.

علاقه مندان به شرکت در این کارگاه دو روزه جهت ثبت نام و کسب اطلاعات بیشتر می توانند با شماره ۰۹۳۹۷۹۲۵۶۰۷تماس بگیرند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of