فرمانده کل سپاه در دیدار با نماینده ولی فقیه در خوزستان:

سپاه مصمم به پیگیری و حل مشکلات خوزستان است

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی عنوان کرد: در راستای تاکید رهبرمعظم انقلاب و گله مندی ایشان از وضعیت مناطق سیل زده، اقدامات خوبی صورت خواهد گرفت و سپاه مصمم به پیگیری این مشکلات خواهد بود.

به گزارش اهواز نوین سرلشکر پاسدار حسین سلامی در دیدار با نماینده ولی فقیه در استان خوستان اظهار داشت: باتوجه به بررسی های انجام شده در بازدیدهای میدانی از مناطق سیل زده، مقرر شده که تمامی دستگاه‌ها در امر پساسیل ورودی جدی داشته باشند تا با توجه به مشکلات، بتوان آنها را برطرف کرد.

سرلشکر پاسدار حسین سلامی افزود: تصمیم هایی برای سیل زدگان گرفته شده که امیدواریم از طریق هماهنگی و عنایت نماینده ولی فقیه در استان خوزستان حرکت خوبی را انجام داد.

وی عنوان کرد: در راستای تاکید رهبرمعظم انقلاب و گله مندی ایشان از وضعیت مناطق سیل زده، اقدامات خوبی صورت خواهد گرفت و سپاه مصمم به پیگیری این مشکلات خواهد بود.

سلامی گفت: سپاه پاسداران در حد توان به مشکلات می پردازد و سعی می‌کنیم که محور تحرک باشیم.

حجت الاسلام سید عبدالنبی موسوی فرد نیز با بیان اینکه خوزستان شریان حیاتی کشور است، گفت: در اهواز به عنوان مرکز استان خوزستان مناطق محرومی وجود دارد که در ۳۰۰ نقطه آنها آب و فاضلاب دچار تلاقی شده و انسان با مشاهده آنها تعجب می‌کند.

وی افزود: طرحی را در منطقه محرومی از اهواز ‌به عنوان پایلوت اجرا می‌کنیم که در آن تمامی امکانات و تجهیزات متمرکز و فعالیت خواهند کرد و در ادامه در قالب الگو در سراسر استان خوزستان اجرا می‌شود.

امام جمعه اهواز با اشاره به اینکه نگاه به شغل اداری تبدیل به فرهنگ شده است، خاطرنشان کرد: سپاه پاسداران در این زمینه سهم بسزایی دارد. الگوی موفق ما سپاه است و از روزهای آغازین که وارد میدان شده به برکت تدین و روحیه انقلابی تحویل ایجاد کرده که موشکی نمونه کوچک آن است.

موسوی فرد گفت: از سپاه پاسداران تقاضای توجه ویژه و بیشتر به استان خوزستان را داریم و باید از جزیزه‌ای کار کردن خودداری کرد تا تحت عنوان قرارگاه و مدیریت واحد فعالیت‌ها صورت گیرد.

0/5 (0 Reviews)