آغاز ساخت چهار پروژه آموزشی در مسجدسلیمان

عملیات اجرایی چهار پروژه آموزشی با اعتباری بالغ بر ۲۵۰ میلیارد ریال عصر پنج شنبه با حضور سرپرست وزارت آموزش و پرورش در شهرستان مسجدسلیمان آغاز شد.

به گزارش اهواز نوین این چهار طرح شامل یک هنرستان شبانه روزی ،یک فضای آموزشی و دو دبستان ۶ و۱۲ کلاسه هستند.

براساس این گزارش هنرستان شبانه روزی پسرانه امیرکبیر با زیربنای سه هزار و ۱۷۰ مترمربع و با اعتباری بالغ بر یکصد میلیارد ریال و پروژه آموزشی ۱۲ کلاسه نواب صفوی نیز با زیربنای یک هزار و ۶۴۶ مترمربع و با اختصاص اعتبار ۵۵ میلیارد ریال ساخته خواهد شد.

دبستان ۶ کلاسه تلخاب نیز با اعتباری بالغ بر ۴۰ میلیارد ریال و زیربنای ۷۹۴ مترمربع و دبستان ۱۲ کلاسه ۱۲ فروردین با زیربنای یک هزار و ۶۴۶ مترمربع و با اعتباری بالغ بر ۵۵ میلیارد ریال در این شهرستان احداث می شود.

سید جواد حسینی سرپرست وزارت آموزش و پرورش روز پنج شنبه به منظور بررسی آخرین وضعیت فضای آموزشی پس از زلزله به شهرستان مسجدسلیمان سفر کرد .

وی در این سفر از مناطق زلزله‌زده شهرستان مسجدسلیمان به ویژه مدارس تخریب شده بر اثر زلزله بازدید و بر تعمیر و نوسازی مدارس این شهرستان تأکید کرد.

حسینی همچنین در آغاز عملیات اجرایی هنرستان شبانه روزی پسرانه امیرکبیر حضور یافت و به صورت نمادین کلنگ آغاز عملیات اجرایی چهار پروژه آموزشی را در این شهرستان به زمین زد .

وی پس از بازدید از مدارس تخریب شده در جلسه شورای آموزش و پرورش شهرستان مسجدسلیمان حضور یافت و مسائل و مشکلات آموزشی این شهرستان را مورد بررسی قرار داد.

در این سفر رئیس سازمان نوسازی، توسعه و تجهیز مدارس کشور ، استاندارخوزستان،نماینده شهرستان مسجدسلیمان در مجلس شورای اسلامی و جمعی از مسئولان استانی و شهرستانی وی را همراهی کردند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of