سیمای هیچ خانه‌ای نباید با غبار محرومیت مکدر باشد

فرمانده کل سپاه پاسداران گفت: نباید اجازه دهیم سیمای هیچ خانه‌ای در استان خوزستان و سراسر کشور با گردوغبار فقر و محرومیت مکدر شود.

به گزارش اهواز نوین، سردار سرلشکر حسین سلامی، فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی ظهر امروز در جمع جهادگران سیل خوزستان، اظهار کرد: اگر دشمن خارجی بخواهد عزت ما را هدف قرار دهد فرزندان ما آنها را از آسمان به زمین می‌کشند.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی بیان کرد: اگر استعمار پیر که سهم بزرگی در غارت ثروت‌های ما در یک‌صد سال گذشته داشته، بخواهد در مقابل ما عرض اندام کنند، فرزندان این ملت در دریا، کشتی او را از دل چهار ناو آمریکایی و یک ناو انگلیسی بیرون می‌کشند و بی اعتنا به همه فریادهای ناوها که پشت بیسیم سر می‌دهند، آن را به ساحل می‌آورند و تمام ابهت و هیمنه استعمار را به زیر می‌کشند.

وی افزود: ایران سرزمین جوانان با همت و با ایمانی است که اجازه نمی‌دهند فرمان رهبر بیش از ۴۸ ساعت طول بکشد.

سردار سلامی با بیان اینکه همیشه تاریخ یک کشور را جوانان فداکار آن می‌سازند، گفت: کشور ما شرایط سختی را گذرانده و با دشمنان بزرگی دست و پنجه نرم کرده و هنوز در حال مبارزه‌ای جهانی با قدرت‌ها هستیم؛ ما در سرزمین مان با همه چالش‌ها و کمبودها و مشکلات می‌جنگیم و نباید اجازه دهیم سیمای هیچ خانه‌ای در استان خوزستان و سراسر کشور با گردوغبار فقر و محرومیت مکدر شود.

وی جوانان جهادگر را رویش‌های زیبای این انقلاب توصیف کرد و افزود: شما نسل جدید بهتر از نسل های گذشته انقلاب در صحنه هستید زیرا در جنگ نرم، جهاد سخت تر است.

فرمانده کل سپاه پاسداران انقلاب اسلامی با اشاره به بازدید خود در شب گذشته از پروژه‌های محرومیت‌زدایی در عین دو اهواز، گفت: ملاقات با جوانانی که در مناطق سیل زده در حال تلاش هستند لذت بخش است و عزم و اراده در چهره آنها موج می‌زد؛ ما از مردمیم و مردم را تنها نخواهیم گذاشت.

وی بیان کرد: هیچ قدرتی نمی‌تواند برای ما تصمیم بگیرد و باید جهان اراده ملت ایران را با احترام و منزلت به رسمیت بشناسد؛ هیچ کس نمی‌تواند اراده خود را بر این ملت تحمیل کند.

سردار سلامی عنوان کرد: ما راه پیشرفت، سربلندی، عزت و رفاه را یاد گرفته ایم، این راه را کسی جز رهبران انقلاب به ما یاد نداده است و آن زمانی است که به طاغوت «نه» می‌گوییم و در کنار هم هستیم و عمق سپاه دشمن را می‌بینیم و پیش می‌رویم.

وی با بیان اینکه ما امروز بعد از قرن‌ها آزاد و مستقل هستیم، گفت: دشمنان نباید در مقابل ایران اشتباه فکر کنند و باید بدانند ملت ایران آموزگار بزرگ مقاومت است و فشار و محاصره و ارعاب هیچ یک راه مواجهه با ملت ایران نیست.

فرمانده کل سپاه با بیان اینکه امروز دشمن عقب نشینی کرده است، گفت: ایران در این شرایط مستحکم‌تر و با اراده تر می‌شود و این را تاریخ و حال ملت ایران به دشمنان یاد داده است؛ همان‌ها که می گفتند اجازه نمی‌دهیم ایران قطره‌ای نفت بفروشد و چاره ای جز تسلیم ندارد اما امروز خواستار مذاکره هستند.

سلامی بیان کرد: ایرانی‌ها نه فریب می‌دهند نه فریب می‌خورند بلکه صادقانه رفتار می‌کنند؛ ما ظلم نمی‌پذیریم و این فرهنگ ایرانی و فرهنگ عاشورا است.

0/5 (0 Reviews)