امام جمعه گتوند:

میز خدمت ادارات در مصلای گتوند راه اندازی شود

امام جمعه گتوند گفت: ادارات و دستگاه های اجرایی شهرستان گتوند برای تکریم ارباب رجوع و تسریع در رسیدگی به مشکلات مردم میز خدمت را در مصلای امام خمینی(ره) این شهرستان راه اندازی کنند.

حجت الاسلام اسماعیل اسدپور سه شنبه در نشست شورای اداری شهرستان گتوند که به مناسبت چهلمین سالروز تأسیس نماز جمعه در سالن اجتماعات فرمانداری برگزار شد، افزود: جلوگیری از سرگردانی ارباب رجوع، کاهش هزینه‌ها و صرفه جویی در وقت از پیامدهای استقرار میز خدمت ادارات و دستگاه‌های اجرایی در مصلای امام خمینی (ره) این شهرستان است و مدیران باید طبق برنامه ریزی در زمان مقرر، میز خدمت اداره مربوطه را برای مردم راه اندازی کنند.
امام جمعه گتوند ادامه داد: نماز جمعه گتوند در گذشته از لحاظ جمعیتی اولین نماز جمعه استان خوزستان بوده است که در مقطعی جمعیت نمازگزاران کم شد و در حال حاضر بین ۵۰۰ تا ۶۰۰ نفر است.

وی با تاکید بر رفع زیرساخت‌های مصلای امام خمینی (ره) شهرستان گتوند گفت: همکاری ادارات و دستگاه‌ها برای خرید کولر و سیستم خنک کننده برای رفاه نمازگزاران ضرورت دارد.
حجت الاسلام اسدپور به ویژه برنامه‌های چهلمین سالروز اقامه نماز جمعه در کشور اشاره کرد و افزود: مقاله با موضوع نماز جمعه، مسابقه کتابخوانی، تجلیل از افراد و شخصیت‌ها در نماز جمعه، نمایشگاه صنایع دستی، دعوت از بزرگان اقشار و تبلیغات محیطی از جمله برنامه‌هایی هستند که به این مناسبت در شهرستان گتوند اجرا می‌شوند.
وی ادامه داد: در نشست ائمه جمعه کشور در هفته گذشته مقرر شد، اکیپ‌های تخصصی برای پیگیری و رفع مشکلات و معضلات به شهرستان‌ها اعزام شوند.

امام جمعه گتوند با اشاره به مشکلات آب و فاضلاب و اشتغال این شهرستان گفت: پس از ارسال گزارش‌ها و بررسی راهکارها یک اکیپ برای رفع این مشکلات به شهرستان گتوند اعزام می‌شود.
وی با بیان اینکه شهرستان گتوند نخبگان زیادی دارد که به فراموشی سپرده شده‌اند، افزود: معرفی نخبه‌های شهرستان به استان ضروری است و باید در صدا و سیمای مرکز خوزستان به این موضوع پرداخته شود.
فرماندار گتوند نیز در این نشست با گرامیداشت پنجم مردادماه سالروز اقامه نماز جمعه بر همکاری ادارات و دستگاه‌های اجرایی شهرستان گتوند با ستاد اقامه نماز جمعه این شهرستان تاکید کرد و گفت: شهرداران برای حضور پرشور مردم در مصلای امام خمینی (ره) سرویس در نظر بگیرند.
عبدالرضا احسانی نیا به برخی از مشکلات شهرستان گتوند اشاره کرد و افزود: مدیران ادارات و دستگاه‌های اجرایی مشکلات را بطور جدی پیگیری و با اهتمام بیشتری برای رفع آنها تلاش کنند.

0/5 (0 Reviews)