باید ظرفیت‌های پارک علم و فناوری را به دستگاه‌ها معرفی کنیم

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز با اشاره به اینکه پارک علم و فناوری خوزستان هنوز برای بسیاری از دستگاه‌ها معرفی نشده است، گفت: باید تلاش کنیم وظایف پارک را به سازمان‌ها و دستگاه‌های استان معرفی کنیم تا زمینه استفاده از پتانسیل‌های موجود در استان فراهم شود.

غلامحسین خواجه در آیین تکریم رییس پیشین و معارفه سرپرست پارک علم و فناوری خوزستان که امروز، شنبه (۲۹ تیرماه) در دانشگاه شهید چمران اهواز برگزار شد، اظهار کرد: پارک‌های علم و فناوری در کشور وظایف بسیار مهم و کلیدی را در خصوص کارآفرینی، تحقیقات، تجاری‌سازی و ارتباط دانشگاه با صنعت بر عهده دارند.

وی افزود: با توجه به اهمیت، جایگاه و نقش پارک در تولید ملی و تجاری‌سازی تحقیقات، اطلاع رسانی درباره وظایف پارک در موقعیت‌های مختلف می‌تواند بسیار مفید باشد. من فکر می‌کنم رسانه‌ها باید یک بار دیگر به این موضوع بپردازند و بیش از پیش پارک‌های علم و فناوری را معرفی کنند.

رییس دانشگاه شهید چمران اهواز گفت: فکر می‌کنم پارک علم و فناوری در استان آنطور که باید و شاید به خیلی از سازمان‌ها، دستگاه‌ها و شرکت‌ها معرفی نشده است. ما باید بیش از این تلاش کنیم تا پارک و وظایف آن را به سازمان‌ها معرفی کنیم تا از پتانسیلی که پارک دارد، استفاده کنیم.

0/5 (0 Reviews)