معاون رئیس جمهوری از مناطق زلزله‌زده مسجدسلیمان دیدن کرد

حسینعلی امیری معاون پارلمانی رئیس جمهوری روز جمعه به همراه استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان این استان از مناطق زلزله زده شهرستان مسجدسلیمان در استان خوزستان دیدن کرد.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری در سفر به مسجدسلیمان ضمن دیدار از مناطق مختلف کلگه، بیبیان و نمره ۴۰ از نزدیک مسائل و مشکلات مردم آسیب دیده را بررسی کرد.

امیری پس از آن از مدرسه دخترانه رضوان واقع در منطقه بیبیان مسجدسلیمان که در زلزله اخیر آسیب دیده بازدید کرد.

وی در گفت و گو با اهالی مناطق آسیب‌دیده از زلزله بیان داشت: دولت تا آخرین روزها در کنار مردم این شهرستان ایستاده است و تمامی خسارت‌های وارده به آنها را پس از بررسی‌های لازم، جبران خواهد کرد.

وی همچنین در منطقه بیبیان از منزل تخریب شده خانواده‌ای با هفت دختر که چهار نفر از آنها معلول بودند بازدید کرد و این وعده را داد که روز شنبه با هماهنگی با مقامات استانی و شهرستانی به صورت ویژه برای جبران خسارت و بازسازی محل سکونت این خانواده نیازمند اقدام شود.

معاون پارلمانی رئیس جمهوری عصر پنجشنبه از طریق فرودگاه بین‌المللی اهواز وارد خوزستان شد و روز جمعه به همراه استاندار خوزستان و جمعی از مسئولان استان از مناطق زلزله‌زده شهرستان مسجدسلیمان بازدید کرد.

۱۷ تیر ماه زمین لرزه‌ای به بزرگی ۵.۷ ریشتر مسجدسلیمان (منطقه گلگیر) را لرزاند که بعد از آن بیش از ۶۰ پس لرزه رخ داده است.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of