نخبگان محورهای عملیاتی گام دوم انقلاب را تبیین کنند

سخنگوی جبهه مردمی انقلاب اسلامی خوزستان گفت: قطعا با توجه به اینکه بیانیه گام دوم در محورها و حوزه‌های مختلف است نیاز است که در جلسات متعدد و در چندین جایگاه و حوزه به آن بپردازیم تا ضمن تبیین محورها گام‌های عملی نیز مشخص شود.

سیدکریم حسینی صبح امروز با اشاره به مثبت بودن برگزاری نشست تبیین گام دوم با حضور نیروهای جبهه مردمی انقلاب اسلامی که هفته گذشته در اهواز برگزار شد، اظهار کرد: نشستی که در رابطه با تبیین نقش نیروهای انقلابی در بحث گام دوم انقلاب برگزار شد بسیار ضروری است و شروع خوبی برای این کار است.

وی افزود: قطعا با توجه به حوزه‌های مختلف گام دوم انقلاب که مقام معظم رهبری به آن اشاره کرده‌اند، توجه بیش از پیش در این حوزه نیاز است و باید دقیق‌تر به آن پرداخت.

سخنگوی جبهه مردمی انقلاب اسلامی عنوان کرد: در بیانیه گام دوم مقام معظم رهبری محورها، خط‌مشی و استراتژی ۴۰ سال دوم انقلاب اسلامی را مشخص کرده‌اند و در واقع ما اگر خواستار تبعیت از ولایت به شکل عملی و همراه با التزام باشیم قطعاً تحقق این محورها جزو ضرورت‌ها است.

وی ادامه داد: این موضوع وظیفه‌ای بر دوش همگان است اما نیروهای انقلابی و حزب‌الهی به عنوان خط مقدم در این کار هستند پس باید پیشتاز باشند و اقدامات عملی را در راستای تبیین محورها انجام دهند.

حسینی افزود: همچنین استفاده از نکات و نظرات صاحب نظران و کسانی که بتوانند خط‌مشی‌ را مشخص و راه‌های عملی را به شکل میانبر ایجاد کنند بسیار ضروری است.

حسینی گفت: قطعا با توجه به اینکه بیانیه گام دوم در محورها و حوزه‌های مختلف است نیاز است که در جلسات متعدد و در چندین جایگاه و حوزه به آن بپردازیم تا ضمن تبیین محورها گام‌های عملی نیز مشخص شود.

وی افزود: محور اصلی بیانیه گام دوم انقلاب را که امید به آینده است را باید با نقش‌آفرینی جوانان توانمند و عملی کردن بندهای این بیانیه، هدف گذاری کنیم.

0/5 (0 Reviews)