اندیمشکی‌ها ۳۰ واحد مسکونی برای سیل زدگان شوش تعمیر یا احداث می‌کنند

فرماندار شهرستان اندیمشک گفت: ۳۰ واحد مسکونی به همت خیرین و مسئولین این شهرستان برای کمک به سیل زدگان شوش تعمیر یا ساخته می شود.

پیمان جهانگیری روز یک شنبه در نشست طرح ملی جهاد همبستگی در فرمانداری با حضور جمعی از مسئولین و نیکوکاران افزود: در سیل اوایل سالجاری، جمع زیادی از مردم و مسئولین شهرستان اندیمشک برای کمک رسانی به سیل زدگان خوزستان و لرستان بسیج شدند.

وی بیان کرد: موکبهای اندیمشک نیز در ارائه خدمات به سیل زدگان کمک‌های چشمگیری داشته و شهر ما با پخت روزانه بیش از ۶ هزار پرس غذا، ارسال کمک‌های مختلف غیرنقدی و محموله‌های غذایی، از جمله شهرهای پیشرو در خدمات رسانی به سیل زدگان بود.

جهانگیری با اشاره به راه اندازی اردوگاه اضطراری از سوی هلال احمر شهرستان اندیمشک در شوش واسکان صدها نفر از سیل زدگان در آن بیان کرد: اکنون نیز در طرح بسیج ملی همبستگی با مشارکت خیرین و نیکوکاران و با تلاش ناحیه مقاومت بسیج برای تعمیر و احداث ۳۰ باب منزل مسکونی سیل زدگان برنامه ریزی شده است.

وی نوعدوستی را ویژگی شاخص مردم خوزستان دانست و افزود: با وجود آسیب‌های ناشی از سیل اوایل سالجاری، با مهربانی و نوعدوستی مردم در مناطق مختلف استان روح انسانیت و بزرگی مردم خطه خونگرم خوزستان بیش از همیشه نمایان شد.

سرهنگ احسان کریم پور فرمانده ناحیه مقاومت بسیج اندیمشک نیز با تشریح جزئیات این طرح گفت: برای تسریع در روند تعمیر و احداث این منازل هماهنگی و پیگیری لازم انجام شده است.

سیل و طغیان رودخانه‌های استان خوزستان در اوایل سالجاری موجب وارد آمدن خسارت‌های چشمگیری به بخش‌های مختلف این استان شد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of