• چهارشنبه / 3 جولای 2019 / 20:47
  • دسته‌بندی: تیتر اول
  • کد خبر: 98041255402
  • خبرنگار : 2

محرومیت زدایی یکی از مطالبات گام دوم انقلاب است /فاصله طبقاتی جامعه باید به حداقل برسد

امام جمعه اهواز در نشست تبیین نقش نیروهای انقلابی در بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی گفت: امید به آینده و ایمان به پیروزی این نظام را در جوانان باید تقویت شود و بیانیه حضرت آقا در قالب فضاسازی در شهر کار شود.

 

به گزارش اهواز نوین: نشست تبیین نقش نیروهای انقلابی در بیانیه گام دوم انقلاب بعداز ظهر امروز ۱۲ تیرماه ۹۸ مصادف با آغاز دهه کرامت و میلاد کریمه اهل بیت و سالروز حمله ناوگان آمریکایی به هواپیمای جمهوری اسلامی ایران با حضور امام جمعه اهواز و نماینده تولیت حرم حضرت معصومه (س) و جمعی از نیروهای انقلابی استان برگزار شد.

حجت الاسلام و المسلمین موسوی فرد امروز در نشست تبیین نقش نیروهای انقلابی در بیانیه گام دوم انقلاب مصادف عنوان کرد: نیروی انقلابی تلاش خود را برای توجیه بیانیه گام دوم انقلاب در جامعه بیشتر کند.

موسوی فرد با اشاره به آشنایی شهروندان با بیانیه گام دوم انقلاب عنوان کرد: امید به آینده و ایمان به پیروزی و رسیدن این نظام به ظهور حضرت مهدی(عج) مهترین اصل بیانیه گام دوم است و این باید در قالب فضا سازی در سطح شهر و استان قرار دهند.

نماینده ولی فقیه در استان افزود: ۴۰سال انقلاب اسلامی ایران تمام قدرت ها را شگفت زده کرده و در برابر قدرت های استکباری ایستاده است. در صورت عدم امید به آینده و پیروزی در جوانان، عرصه را برای دشمن فراهم کرده و تلاش برای تبدیل زندگی نوین اسلامی را به زندگی غربی تبدیل کند.

وی با تاکید بر تلاش مضاعف نیروهای انقلابی جهت تبیین این بیانیه افزود: محرومیت زدایی یکی از مطالبات گام دوم انقلاب است و باید فاصله طبقاتی در جامعه به حداقل خود برسد.

وی گفت: انقلاب، انقلابی اسلامی است ولی دولت، دولت اسلامی نیست و برای حل این مشکل نیاز به تلاش نیروی انقلابی برای اجرای بندهای بیانیه حضرت آقا می باشد.

همچنین طی این مراسم بخشنده نماینده تولیت آستان قدس حرم حضرت معصومه سلام لله علیها به خصوصیات اخلاقی و ثواب زیارت کریمه اهل بیت اشاره و عنوان کرد: سه امام معصوم زیارت حضرت را وعده جنه دادند و ثواب زیارت حضرت زهرا خواندندو به این بانو مقام شفاعت دادند.

بهمنی استاد دانشگاه با اشاره به اهمیت این بیانیه اظهار کرد: بیانیه گام دوم انقلاب باید در دانشگاه ها تدریس و عظمت انقلاب اسلامی در این گام باید تبیین شود.

وی افزود: عظمت کارکرد دستاوردهای انقلاب باید در فضای مجازی مطرح و عظمت چشم انداز انقلاب و تمدن اسلامی را مطرح شود. همچنان عظمت نقش نیروی جوان و متدین در مسیر انقلاب اسلامی را مطرح کردند.

بهمنی گفت: مسئولیت جریان انقلابی و ارزشی با توجه یه فرمایشات آقا این است که
۱-آرایش را درست ببینید۲-اسیر جنگهای داخلی و دروغ گفتمانی نشوید۳-جبهه دوست و دشمن را بشناسیم۴-عقب نشینی نکنیم۵- مراقب باشیم

0/5 (0 Reviews)
0 0 vote
Article Rating
اشتراک
Notify of
guest
0 Comments
Inline Feedbacks
View all comments
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x