پیکر یک شهید دفاع مقدس در اهواز تشییع و خاکسپاری شد

پیکر شهید «قاسم بلند» از شهدای تازه تفحص شده دفاع مقدس امروز به روی دستان مردم ولایتمدار اهواز تشییع و در گلزار شهدا به خاک سپرده شد.

پیکر شهید «قاسم بلند» از شهدای تازه تفحص شده دفاع مقدس امروز و همزمان با سالروز شهادت حضرت امام صادق (ع)، به روی دستان مردم ولایتمدار اهواز تشییع و در گلزار شهدا به خاک سپرده شد.

در مراسم تشییع این شهید والامقام که در محل لشکر ۹۲ زرهی اهواز انجام شد، مسؤولان استانی، فرماندهان نظامی و انتظامی و جمعی از مردم شهیدپرور اهواز حضور داشتند.

مراسم وداع با پیکر پاک شهید قاسم بلند و عبدالرضا حمودی که به تازگی با آزمایش DNA شناسایی و به وطن بازگشته‌اند، پنجشنبه شب گذشته در بارگاه حضرت علی بن مهزیار برگزار شد؛ همچنین روز جمعه گذشته پس از نماز جمعه در مصلای اهواز تشییع شدند.

پیکر شهید عبدالرضا حمودی که در ۲۳ سالگی عملیات تک دشمن در منطقه عملیاتی زبیدات عراق به شهادت رسیده بود، امروز در آبادان تشییع و به خاک سپرده شد.

به گزارش خبرگزاری فارس، شهید قاسم بلند ۲۳ تیر ۱۳۶۱ در سن ۲۴ سالگی در منطقه شرق بصره به شهادت رسید و بعد از ۳۷ سال توسط کمیته جستجوی مفقودین ستاد کل نیروهای مسلح تفحص و هویتش شناسایی شد.

0/5 (0 Reviews)