گزارش اهوازنوین:

خطر سقوط عابران پیاده در استفاده از پل های هوایی فرسوده اهواز

بی توجهی شهرداری مناطق اهواز به پل های عابر پیاده فرسوده ، مدتهاست احتمال وقوع تصادف را در صورت صرفنظر شهروندان از استفاده از پل های عابر و وحشت از سقوط را برای داوطلبین استفاده از این پل ها به ارمغان آورده است.

 

به گزارش اهوازنوین، یکی از ابتدایی ترین خدمات شهری کلانشهر ها جهت رفاه حال شهروندان فراهم کردن بستر سهولت در تردد شهری و امکانات عبور و مرور عابران می باشد،که پل های عابر پیاده یکی از این خدمات می باشد، که سالهاست در کلانشهر اهواز مورد غفلت مدیران شهری قرار گرفته است.

 

فقدان پل های عابر پیاده استاندارد در اهواز مدتهاست که شهروندان اهوازی را بر سر دو راهی ناگزیر قرار داده است که با صرفنظر از تردد از پل عابر خطر وقوع تصادف با وسایل نقیله  از مکان های پرتردد را به جان بخرند یا استفاده از پل های عابر پیاده ای که فاقد هرگونه امکانات از جمله پله برقی ،سایه بان و وسایل سرمایشی می باشد را انتخاب کنند.

ناگفته نماند در اهواز فراوان هستند پل های عابر پیاده ای که فاقد هر گونه امکانات جهت سهولت تردد شهروندان است.

در کلانشهر اهواز حتی یک پل عابر پیاده دارای پله برقی وجود ندارد و سایر پل های عابر پیاده از جمله پل های عابر پیاده بلوار پاسداران و سایر مناطق اهواز فاقد استانداردهای لازم جهت تردد شهروندان می باشد تا آنجا که به دلیل فاصله های زیاد بین ورق های فلزی سطح پل های عابر پیاده عابران پیاده در حین عبور دچار وحشت و ترس از سقوط می شوند.

 

اهواز امروز با شاخصه های توسعه شهری فاصله بسار زیاد دارد که اگر آمدن یک شهردار جوان و با انگیزه را در این برهه به فال نیک بگیریم ، مردم اهواز از شهردار منتخب ، انتظار تحول جدی در تحول شهری و ارائه خدمات شهری با کیفیت دارند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of