سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت استان: ۲۲۰۰ طرح تولیدی در خوزستان در دست اجرا است

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: ۲ هزار و ۲۰۰ طرح تولیدی کوچک و بزرگ در استان خوزستان در دست اجرا است.

حمیدرضا فلاح، با اشاره به تلاش برای راه‌اندازی طرح‌های تولیدی کوچک و بزرگ در خوزستان اظهار کرد: راه‌اندازی طرح‌های کوچک و بزرگ در خوزستان به ایجاد اشتغال و رونق تولید در استان و کشور کمک شایانی می‌کند و زمینه ساز توسعه خواهد بود.

وی افزود: ۲ هزار و ۲۰۰ طرح تولیدی کوچک و بزرگ در استان خوزستان در دست اجرا است که از این تعداد ۱۵۰ واحد بزرگ تولیدی هستند و با راه‌اندازی این واحدها شاهد ایجاد اشتغال مطلوبی در استان خواهیم بود.

سرپرست سازمان صنعت، معدن و تجارت خوزستان گفت: امیدواریم شرایط اجرای این طرح‌ها به شکلی باشد که براساس برنامه زمانبندی موردنظر شاهد افتتاح و راه‌اندازی آن‌ها باشیم تا بتوانند تولید داشته باشند.

فلاح عنوان کرد: اقدامات مهم و اساسی دولت در جهت دستیابی به اهداف کلان اقتصادی، بهبود فضای کسب و کار و تولید است که با تلاش بخش خصوصی و دولتی در خوزستان، این مهم قابل تحقق است و امیدواریم شاهد تحقق این اهداف مهم برای رونق تولید و رشد اقتصادی و ایجاد اشتغال در خوزستان و به تبع آن در کشور باشیم.

وی ادامه داد: افزایش ظرفیت تولید در همه بخش‌ها یکی از مهمترین اهداف سازمان صمت است که به دنبال اجرایی کردن آن هستیم و راه‌اندازی طرح‌های تولیدی بزرگ و کوچک می‌تواند به تحقق این مهم کمک کند.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of