رئیس علوم پزشکی شوشتر خبر داد حادثه‌دیدگان شوشتر کارگران فصلی کشاورزی بودند / احتمال افزایش فوتی‌ها

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر با بیان اینکه بین کشته‌شدگان و مصدومان تصادف تریلر و مینی‌بوس حامل کارگران، کودک ۱۰ ساله نیز بوده است، از احتمال افزایش فوتی‌ها خبر داد.

دکتر مجتبی کلانتر ، با اشاره به حادثه برخورد تریلر و مینی‌بوس حامل کارگران در شوشتر اظهار کرد: در این حادثه کارگران فصلی کشاورزی شوشتر که سرنشینان مینی‌بوس بودند، دچار حادثه شدند؛ در پی این حادثه ۱۶ نفر کشته و هشت نفر مصدوم شده‌اند.

وی افزود: متاسفانه بین کشته‌شدگان و مصدومان کودک ۱۰ ساله تا فرد ۵۰ ساله داشته‌ایم و هشت نفر از حادثه‌دیدگان نیز از یک خانواده بوده‌اند.

رئیس دانشکده علوم پزشکی شوشتر با تقدیر از اقدام سریع  و به موقع اورژانس و نیروهای درمانی شوشتر برای امدادرسانی و تعیین تکلیف حادثه‌دیدگان، گفت: شش نفر از مصدومان در بخش‌ها و اتاق عمل بیمارستان خاتم الانبیاء(ص) تحت مداوا قرار گرفته‌اند. قصد داشتیم دو مصدوم نیز از طریق اورژانس هوایی به اهواز منتقل شوند که به دلیل شرایط جوی و شرجی امکان فرود بالگرد وجود نداشت بنابراین این دو مصدوم با آمبولانس به بیمارستان گلستان اهواز انتقال یافتند.

کلانتر تصریح کرد: حال عمومی برخی مصدومان بستری در بیمارستان شوشتر مساعد نیست و احتمال افزایش فوتی‌های این حادثه وجود دارد.

0/5 (0 Reviews)

دیدگاه بگذارید

avatar
  اشتراک  
Notify of